HALLOWEEN

Sellel aastal, otsustas mu sugulane tähistada Inglismaalt pärit püha nimega ,,Halloween”. Kuuldes seda, otsustasin ka ise sellest vingest asjast osa võtta ning sõitsin Tartusse endale kostüümi ostma. Paraku juhtus aga nii, et suurema aja kulutasin ma Tartus sõpradega linnaskäigu peale ning uhke kostüümi asemel, ostsin ma endale ühe näruse ,,Zorro” maski.

Järgmisel hommikul, kui käes oli pidupäev, hakkasin ma aju ragistama, et keda ma sellel peol siis endast kujutama peaks. Uhke ,,Zorro” idee olin ma kohe nurka visanud, sest kui Zorro kandis sirget kübarat ja mööka, oli mul ainult üks vilets mask. Järsku hüppas mulle pähe idee ning pirn läks põlema. Kuna tegelen mustkunstiga, otsustasin ma kujutadagi endast mustkunstnikku. Otsisin kiiresti musta värvi riided, valmistasin endale vastava keebi, värvisin pea punaseks ning oligi võimas mustkunstnik valmis.

Peol oli lahe. Meisterdasime kõrvitsast tonte ning näitlesime. Jäin õhtuga rahule.
14633056_1098056596909190_7912055319786798170_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>