the best.

15. Sep 2011

A mulle meeldib nii ..

Postitatud kategoorias: Määratlemata — merkaa. @ 03:12

I promise, I’ll come back for you. I promise, I’ll never leave you.

Õnneseened kukuvad alati jalgadele. Nende elu näib olevat lihtsam ja tundub, et nad saavad alati, mida tahavad. Nad tõmbavad oma ellu positiivseid inimesi ja leiavad end tõepoolest õnnekombel tekkinud soodsatest olukordadest, olles õigel aial õiges kohas. Isegi kui neid tabab õnnetus, tulevad nad sellest välja, naeratus näol ja nina lillekimpu nuusutamas.

Elada võib kahtemoodi.
Üks on nii, justkui miski pole ime.
Teine, et kõik meid ümbritsev on imeline.

Õpilane küsis Meistrilt:”Kas on õige, et õnn ei ole rahas?” Too vastas, et see on täiesti õige. Tõestada on seda lihtne. Raha eest võib osta voodi, aga mitte und. Raha eest võib osta toitu, aga mitte isu. Raha eest võib osta ravimeid, aga mitte tervist. Raha eest võid osta teenreid, aga mitte sõpru. Raha eest võid osta naisi, kuid mitte armastust. Raha eest võib osta maja, kuid mitte kodu. Raha eest võib osta meelelahutusi, kuid mitte rõõmu. Raha eest võib osta hariduse, kuid mitte mõistust. Ja öeldu pole veel kõik.

Kaks reisivat inglit jäid ööbima rikkasse peresse. Pere ei olnud külalislahke ega pakkunud inglitele külalistetuba, vaid pani nad ööbima külma keldrisse. Kui nad asemeid tegid, märkas vanem ingel seinas auku ja müüris selle kinni. Seda nähes küsis noorem ingel:” Miks sa seda teed?” Vanem ingel vastas:”Asjad ei ole sellised, nagu paistavad.”
Järgmisel ööl ööbisid nad ühes vaeses, kuid külalislahkes peres. Võõrustajad jagasid inglitega oma vähest toitu ja pakkusid neile magamiseks oma voodeid, et nad võiksid hästi välja puhata. Hommikul ärgates leidsid inglid peremehe ja perenaise nutmas. Nende ainuke lehm, mis oli perekonna ainus tuluallikas, lebas laudas surnult.
Noorem ingel küsis vanemalt:”Esimesel perel oli kõik olemas, ometi sa veel aitasid neid. Teisel perel ei olnud midagi, kuid nad olid valmis meiega kõike jagama, ometi sa lasid nende ainsal lehmal surra. Miks nõnda?”
“Asjad ei ole sellised, nagu paistavad,” vastas vanem ingel.”Kui me keldris olime,sain aru, et seinas olevasse auku on peidetud kulda. Sealne peremees oli mühakas ega soovinud head teha. Ma parandasin seina ära, et ta kulda ei leiaks. Järgmisel ööl, kui me voodis magasime, tuli surmaingel peremehe naisele järele, kuid ma andsin talle lehma. Asjad ei ole sellised, nagu paistavad”
Me ei tea kunagi kõike. Isegi, kui sul on usk, vajad ka veendumust, et kõik, mis juhtub, on sulle kasuks. Seda mõistad üksnes aja jooksul. Mõned inimesed ilmuvad korraks meie ellu ja kaovad, mõned ilmuvad hetkeks ja saavad meie sõpradeks. Eilne on ajalugu. Homne on saladus. Tänane päev on – kingitus. Elu on nõidus, iga hetke maitse on kordumatu

Take a chance and you may lose. Take not a chance and you have lost already.

Vähe on asju, mis kauaks meelde jäävad.

Ära lase kunagi midagi ega kedagi endale liiga lähedale, elu on armastuseks liiga pikk!

Tuleb teha seda, milleks sa end võimeliseks ei pea.

I’m guess i’m your entertaiment, you don’t know what you wasted, but soon you’ll see

Varem oli naisi, kes oskasid keeta sama hästi kui nende emad. Nüüd on naisi, kes oskavad juua sama palju kui nende isad

“Every man is afraid of something. That’s how you know he’s in love with you; when he is afraid of losing you.”

Because of you i’m afraid to fall in love with someone ’cause i don’t want to get hurt again, like you’d hurt me.

Ex bf: Does he make you smile as i did? Girl: He does not make me cry as you did ;)

It’s crazy, right? to love someone who’s hurt you. It’s even crazier to think that someone who’s hurt you loves you

Kommenteeri

Pead olema sisse logitud, et näha kommentaare.