Sep
12
2009

Kool ja gripp käsikäes.

jap, rääkisin mis ma rääkisin, et minu vastu ei saa ükski viirusepoiss.. ja nüüd olen kodus haige. Kõige naljakam on see, et ei ole mingi tavaline gripp, et esimene päev olen siruli voodis, käin ringi nagu zombi ja järgnevatel päevadel hakkan end juba inimesena tundma. eieii, iga päev läheb enesetunne ikka aina hullemaks…

uus bronhiiditee ootab taldriku all hetkel ära joomist .. *köhh-köhh*

eiijah, need haigena oldud päevad on mingis mõttes ka “kasulikud” olnud ju, nimelt olen seepidega järjele saanud… tean kellega Huan Paulo hetkel koos on, kas Ridge ja Brooke on koos v lahus, kes rasedaks on jäänud, kes sarjast lahkunud..  kindlasti kultuuriliselt hariv tegevus on see teleka vaatamine, aga raamatut ka kahjuks lugeda ei suuda. ma usun et lõpukirjandis kasutatud tsitaadid “Taltsutamata hingest”  annavad kindlasti plusspunkte .. iroonitsen, mis ma iroonitsen, aga mõistuse välja lülitamiseks on seepide vaatamine päris hea variant. :)

elan, oodates järgmist nädalavahetust, naistega mõned rekordid valmis mõeldud, mis vajavad nüüd ära tegemist. .. ma usun et järgmise blogikirjutamise võtangi ette peale järgmist le week-end’i  ..

“Siis kui sa ei mõista mind
ja ma tahan vaikida.. “


Au revoir, mes amis!

Kirjutas birgit kategoorias: Määratlemata |
3 kommentaari - “Kool ja gripp käsikäes.”
  1. Urx ütles:

    ohjah, nädalavahetus

  2. Urx ütles:

    hm, jah. rekord.

  3. Kedsupp ütles:

    Tead, eksperimendi pähe võiks ju tsitaati mõnest seebist ikka kasutada.. Miks ei võiks Julio Paulo olla mõne moodsa aja filosoof?


Jäta kommentaarPowered by Blogi.ee | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes