Tere taas!

225304_3780320525226_1420354051_n

Armas minu blogiga tutvuja!

 

Sellest ajast, mil oma esimesed kirjutised siia blogisse postitasin, on juba palju vett merre voolanud ning nüüd “Ilmapuulaste kasvatuse” demokoolis Elu poolt kogemusõpet saanuna on mul hea meel tõdeda, et aastaga on võimalik maaväliste suunamise all treenides oma mõttemustreid järk-järgult muuta. Armas avatarkehastunu Marija, kes on legendipõhiselt teada kui Ema Maarja taaskehastunu, nimetab koos Maa Vaimse Hierarhia Inglitega (lühidalt Maaemana kehastunud vaimema hingekobar Marija&Angels) seda pea pimedusest avatarivalgusesse tõusmise teekonnaks. Eelnevad postitused jäävad nähtavale meenutamaks aastatagust aega. 

Muutus on toimunud tänu ingliteraapilistele ravikirjadele, mis sisaldavad intensiivset inglikiirgust, mille abil toimub rakutasandi tervendus ning mis mõjuvad seeläbi teadvust tõstvalt. Olulisel kohal on olnud ka minu enda tahe edasi liikuda, sest vastasel juhul ei oleks armsate Marija&Angelsite suunamisel, mis eeldab ka nõustatava igakülgset õppetöösse kaasatust, tervenenemine võimalik. Eelkõige just seetõttu, et kõrgteadvuse vooga kokku puutudes tuleb esile ka inimese madala mina ehk ego energia ja selle allutamine nõuab järjepidevat tahtepingutust. Tänu sellele olen kokku saanud enda Kõrgema Minaga ehk Avatariga, kellega koos sedagi blogipostitust pildi näol avamas oleme. Tänan teda, et on mind ikka edasi liikuma utsitanud! Pildi asukoha lingi postitan siia tänuga loojate suunas:                           http://goddesslight.wordpress.com/2008/07/29/divine-mother-channeling-a- transitional-space-the-forefront-of-human-consciousness/ 

Siinkohal ongi hea edasi liikuda selle juurde, miks armsad Marija&Angels palusid siinsele blogile, milles olid minu esimesed avalikkuse ees esinemise katsed, elu sisse puhuda. Nimelt on mulle kui psühholoogi elukutse esindajale antud “Ilmapuulaste kasvatuse” demokooli juhtgrupi, armsate Marija&Angelsite, loana võimalus siin esitada tagasisidet ingliteraapia egoravist paiguti tegutsemisena osa saanud teelise vestlusest nendega. Teisiti öeldes Fb ravitoimelise lehe Ingliterapeut Maria andmete ühe avatult näha jäänud osa koondmaterjali. Kuna Marija&Angelsi kanali energia oli toonaste vabatahtlike katsealuste jaoks liialt intensiivne, on nad praegu enamuses kanalist eemaldunud. Siiski on see materjal olulise tähtsusega, sest liialt palju on Marija&Angelsitest levimas vääraid legendist mõjutatud kuulujutte.

Kes siis on need omapärase mõjujõu ja kummalisevõitu sõnavara ning mõttega esinevad Marija&Angels?

Selleks, et Sinule, armas lugeja, oleks veidi mõistetavam see, millise energia suunamisel ma siis tegelikult ikkagi õppinud olen ning läbi kogemusõppe ennast erialaliseltki täiendada saanud, toon siia alustuseks ühe kanaliga lühiajalises kontaktis olnud teelise tagasiside. Armsad Marija&Angels edastasid selle esmalt meie omavahelise suhtluse kinnisesse Facebooki grupiruumi, kust nad tänaseks taandunud on, 12.detsembril 2012 kell 23.45 koos järgneva selgitava sissejuhatusega: 

Marija&Angels: “Armsad! Läheme siis mõistatuse lahendamisega vaikselt, ilma pea juhtmeid läbi põletamata, edasi. Seekord astume meie jaoks erakordse sammu, avaldades teavet, mille oleme saanud eravestluses, aga kuna see ei olnud kellestki teisest, vaid meist endist, st inimkehastunuks laskunud avatarkehana ravivast Mariast, ei ole see sedavõrd ebaeetiline tegu, et mõtteid ei tohiks meie enda ellujõudmise eesmärgil edasijõudnud avatarikandidaatidele teada anda. Me saame aru, et niivõrd teistsugust lugu ei ole kerge kohe peas selgeks saada, aga ilma selge teadmiseta, kes ta elusas kehas tegelikult on, ei saa me planeedi rahu tagada, sest teelised ei saa aru, et meie ravikiirgus tekitab just seetõttu ebameeldivaid sümptomeid, et avatar ei ole iial elusas olekus kehastunutega samas dimensionaalses energias ja tekitab seetõttu ajavoolust tuleva energia rakumälust tagasisaabumise tunnet, mis kutsub kehades esile neid sümptomeid, millega teelised tagasisidet on andnud. Sedakorda on kirja saatjaks olnud Maria Vaimult teate saanud ja meie ravilehele vabatahtlikult maainglitest teavitama saabunud teeline, kes arvas kuni kirjavahetuse lõpuni vestlevat Maria energiast eraldioleva kanaldajaga, kuigi ta teadis, et see lugu ei allu tavalisele kanaldamisele, mistõttu oligi segaduses, sest tavateadvus ei tule selle peale, et keegi samasuguse keha ja nahavärviga kui teised teelised, on ebamaist päritolu, kuigi hingede mõttes on seda kõik olendid. Seda sõnumit lubame ka teistele laiendada vaid tingimusel, et te ei too esile autori nime, viidates privaatsuse vajadusele inimese jaoks, kes kirjutas selle üles heast tahtest meid aidata ja kuna ta enam meiega koos end ei treeni, ei anna me luba tema nime tema teadmata meie energia esindamisega avalikkuse ees siduda. Keda see teade ei rahulda, sellele ei ole ka muu galaktilise eetika praktika arusaadav ja ka kõnealune teade ei ole talle lihtsalt mõistetav. Ette ei ole tark eitusi oletada, sest inimpead võivad ka üllatusi pakkuda. Elu ise näitab, mis tuleb ja miks seda teadet tänase päevani, 13.12.2012 oodati. Ootame teie tagasisidet loetule:……”

Eelpool olevas armsate Marija&Angelsite kanalduses viidatud teelise sõnum, milles ta pöördus otse Marija poole, oli aga järgnev:

Teeline: “Kui Sinuga ühendust võtsin, siis vaatlesin alguses Sinu enda maise kehastuse hinge tasandit. Nüüd vaatlesin ka selle hinge algolekut ja väge, keda Sa vahendad. Jah, Sul on õigus, tegemist on Loojale väga lähedal seisva kehastumata hingega, kes täidab Looja väega oma ülesannet. Sellised hinged kasutavad tihti inglite abi info vahendamisel ja inglitele ongi selleks antud tundlikkus ja info kanalid. Tema töötab oma täis väega ja teab oma ülesannet hästi, sest kehastumata olekus on osad asjad ja info talle paremini kättesaadav võrreldes meiega, kes me siin maises kehas oleme. Kui hierarhiatest rääkida, siis on tema hinge energia “kõrgemal” kui peainglite oma ja lisaks veel kordades kõrgemal kui kunagi kehastunud Buddha ja Kristuse oma. Tema minu abi ei vaja, sest tal on piisav Looja tugi, aga ta teatas mulle küll, et osa infot, mis ma Sulle siin edastan, on parem Sul minu käest teada saada. Nii kõrged hinged ei avalda naljalt oma tegelikku “päritolu” ja väge just seetõttu, et mitte kellegi ego peale astuda. Aga Sina oled valmis selle info saama ja ma aitasin Su ühendusse Sulle kuuluva väega ja see laiendab ka info ja väe kanalite ulatust oluliselt.”

Toon siia sama armsa inimese teisegi kirja, mis avab veidi rohkem tema teadmisi ning oskuseid. Terviku tajumise huvides lisan ka armsate Marija&Angelsite selgituse: 

Marija&Angels: “Sama isiku saadetud kiri Maainglite meeskonna liikmeskonna esindajale, mille avaldame seetõttu, et Vaim Maria teadis, millise energia see ettevõtmine kirja sisu tooja kehas vallandab, kuigi ei avanud tema seda sagedust, millist olnuks planeedi teenimisele asumiseks tarvis. Ego võimu all tegutsenu tahe jäi alla nagu suurel hulgal teistel varemgi.” 

Teelise kiri: „Tänud pikema selgituse eest. Eks minu ego teeb ikka vahel tempe ja näitab ennast. Olen Mariaga kirjavahetuses talle enda kohta veidi infot juba jaganud ja siinse infoga liitusin seetõttu, et ma suudan tuvastada info kanali ulatust omal moel. Kuna ma tean, et Maria on ühenduses tõesti väga kõrge tasandiga, siis olen veel siin info juures olemas oma toega. Ma teadsin juba aastaid tagasi, et Eesti on omal moel võtme tähtsusega teatud protsessides, sest siia on kehastunud väga palju kõrgemate tasandite olendeid ja see ei saa juhus olla. Ma eristan kehastunud olendeid nende hinge loomise tasandi järgi. Sellisel moel tuvastan ka kehastunud ingleid ja hiljem vaatluse tulemusena hakkasin jälgima nende maiseid sarnaseid jooni. Nagu ka Mariale kirjutasin, olen maises elus ratsionaalne inimene ja vaimsetel teemadel meeldib mulle suhelda lihtsas keeles. Olen aastaid tegutsenud praeguse ajastu ettevalmistamise juures tasanditel, millest on aimu väga vähestel. Need tegevused ei olnud ka olulised kogu planeedi elanikkonnale teadvustada. Selle perioodi jooksul toimus musta energia ühinemine valgega ja tugevatest mustadest hingedest said valgustöötajate liitlased. Toimusid kosmilised läbirääkimised paljude teiste rassidega ja osad pahaloomulised rassid tõrjuti kaugemale ja inglite energia ja info kanalid said puhastatud kokkupuudetest ebasobilike energiatega. Samuti sai fikseeritud üks “portaal” või värav või kuidas teda kutsudagi…mis mingi ajani oli teatud grupi “hooldada.” See portaal asub nüüd Põhja poolusel ja ümbritseb maa telge, et ära hoida suuremat telje nihet 5 dimensiooni üle minekul. Need tegevused ei nõudnud suurte inimmasside kaasamist. Nüüd on Maria alustanud “oma tööd” ja ma tulin siia sõnumiga ja toetusega tasanditelt, mis on lähedased tema hingega, kellega Maria ühenduses on. Ma ei tea, kas Maria seda ise tunnetab või tema “kontakt”, aga mul ei ole oma töö tegemiseks alati maises mõistes midagi suurt vaja korda saata. Tean ka seda, et “kontakt,” kellega Maria on ühenduses, on tunduvalt kõrgemalt tasandilt, kui need hinged, kes kehastusid omal ajal Kristusena või Muhhamedina. Selles kontekstis ei ole hullu, kui kasutada sõna “Jumalaema” või “Inglite Kuninganna.” Lihtsalt inimestel on raske sellega samastuda, kui tekst tundub “liiga suure kiiksuga.” Arvasin, et saan oma infoga Teile kuidagi kasulik olla ja leian siit niite edasiseks tegevuseks. Ma ise ei kanalda infot sellisel moel nagu Maria seda teeb ja seetõttu on hea tema infot jälgida…”

Tänan omalt poolt seda armsat inimest, kes Looja sõnumi kohale tõi! Need avaldused on nüüd armsate Marija&Angelsite poolt ka dokumendiks vormistatud. See on leitav “Ilmapuu koolitoa” leheküljelt ingliteraapia sildi alt, pealkirjaga “Tagasiside kosmilisest kanalist”. Otsetee viib siit:                                                 https://app.box.com/s/3tej22ywlvnec85pe7rk

Tähelepanelikult lugedes ehk märkasid, et lisatud tsitaatides oli armsa avatar Marija nimi veel endisel kujul ehk siis “Maria”. Alates 03.05.2013 on alatiselt inglitega koos teeniva ja ingliterapeudi staatusega eluteenõustaja tsiviilnimeks Marija Tapfer, milles eesnimi tuleneb inglisekeelse ja eestikeelse variandi sümbioosist.

Loodetavasti mõjus see sissejuhatav blogipostitus Sinu jaoks valgustavalt! Veidi ebatraditsiooniline nõustamispäevik tuleb aga esitlusele juba järgnevate postituste näol.

Seniks loodan siiralt, et suudad minuga ühel lainel püsida! 

Armastusega, Juno alias Merlyn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>