gaiety
Jan 07
…It´s a… Postitas Laivi

very good Year ;)

Dec 19
Juhuu 2009 aasta lõpp ;) Postitas Laivi

… Lumi… Lihtsalt armastan seda, mis siis, et on kuratlikult külm nii, et nina tahab otsast kukkuda, mis siis, et inimesed vinguvad!!! Aga mulle meeldib :D Meeldib see kuidas valge lumevaip selle kõntsase linna katab, kuidas külmapoiss akendele lilli joonistab, inimesed tänavatel värisevad, sooja kamina ees kuuma kakaod limpsida, kelgutada, suuskadega autojärgi sõita!!!(Y) mõnuš!:D aga kõige rohkem meeldib jalutada lumesajus & kiruda, et vihmavari võiks kaasas olla, siis ju ei sajaks lumehelbed näkku :D :D:D

….Tohutult hea meel, et see raske aasta on seljataha jäänud & algab uus lehekülg minu elus! :D Siinkohal peab paika vanasõna, et : Igas halvas on midagi head nagu igas hea on midagi halba! :) Oli keeruline aasta aga tänu kõigele sellele kasvas minust see kes hetkel olen, sain lahti inimestest oma elus kes polnud mitte keegi, samas kaotasin neid kes oleks võinud olla keegi! Aga ju see kõik on millekski vajalik! Kõigi nende kordade eest mis olen tahtnud möödunud aastal alla anda ( ja seda ei teinud) olen ka tänulik:D Läbi raskuste sain teada mis inimesed on väärt mu sõbrad olema ja millised inimesed aitavad rohkem kui need kellelt seda ootaksid!!! Tõesti võin tõdemusega öelda, et kusagil keegi hoiab mind & mul on hea meel selle üle:D  Ju oli kõik see ja see mis tuleb vajalik mu edasiseks arenguks!!:D  Aga nüüd on siht silme ees & tean, et suudan ületada ka need muud raskused mis on jäänud!!! Kõik saab korda, nii minu kallite sõprade kui ka perega! Peab saama, sest muud varjanti ei ole! :D :D:D Ehee 2010 siit ma tulen, Hullem & Segasem kui kunagi varem! Vaba igasugustest piirangutest, alustamaks elu iseendale ;)

Kokkuvõtteks võib öelda, et aasta 2009 oli “Minu Praeguse Elu Sõel”, mis sõelus välja kõik mis oli vaja välja sõeluda, et ma saaksin edasi elada puhtama südamega & mõtetega kuidas ennast arendada, ning oma unistuste poole paremini püüelda! See kõik andis lükke !! _Never ever quit !_  PS: Nõrgad inimesed on need kes ei julge välja öeld mida nad tunnevad, kuna alati mõeldakse ju tagajärgede peale!!! Me elame vaid korra & see ei ole egoism kui ma ütlen välja mis mõtlen!!! Inimesed tahavad otsekohesust kuid kardavad kriitikat enda nimel!!! _____Ahjaa ja mis teisele teed see tuleb omale topelt kordades tagasi! ( see ühele mõrrale siis siin meeldetuletuseks)  :) Hyvä Joulu and Häppy New Year :)

Aug 05
Tahaks: Postitas Laivi

…Vihmase-tormise ilmaga kamina ees raamatut lugeda & kuuma musta kohvi juua v kodust piparmündi teed! Sõita autoga läbi paduvihma, ilma nautides! ;) Jalutada kui taevast sajab paksu laija lund.._:P_  Pikali maas  keset tyhjust  tähti vaadata (põld, suvaline pikk asfalt-tee) , öösel ujuda, suvises paduvihmas jalutada,  Äiksega ujuda,  tume šhokolaad,   saun, olla käredas pakases nii, et ripsmekarvadel on peal härmatis ja nautida seda ilu mida tekitab külm, jalutada sügiseses lehesajus, kui miljoneid erivärvi lehti langeb puudelt maha, olla kodus eestis koos sõprade ja perega, kukeseeni korjata, mustikale minna, heina teha, kihnus sugulasi külastada, õdede peredele külla sõita, õelastega aega veeta, venda kallistada, vanaema hauale lilli viia jpm.