Täna oli parem kui eile.

Täna oli parem kui eile.

Päeval tundsin ennast üsna normaalselt enamus aega, aeg-ajalt käis mingi alateadlik valuhoog läbi, täiesti mõtlemata. No ja siis kui seda tajusin, tuli ka kohe meelde, mispärast. Tulid kõik need kohad meelde, mis on temaga seotud, kõik mis me koos tegime. Aga no tuhmim kui eile.

Käisin trennis ja tundsin ennast üsna positiivselt vahepeal. Sain õhtul ühe vana tuttavaga kokku, käisime söömas ja rääkisime lihtsalt tühjast-tähjast. Söök hakkas küll korraks vastu. Koju sõites hakkas üsna paha jälle, aga nüüd läks kergemaks. Sisendan endale, et kas on üldse mingit kahtlust, et meil midagi välja ei oleks tulnud. Ma ei tea siiski, ma oleks kogu jõust pingutanud. See 6 aasta tagune asi oli veel umbes 10x lootusetum. Mina ise ilmselt lõppu poleks suutnud teha.

Kutsusin sõbrad sünnipäevale, õigemini külla maale. Kõik lubasid tulla, mis on tore. Peaks nendega rohkem suhtlema, ainult ma ise oma muredega olen süüdi, et seda ei tee.

Mõtlen, et maailmas peab olema palju inimesi, kellel on hullem kui mul. Mul käed-jalad terved, füüsiliselt vormis jne. Vanad inimesed, näiteks pimedad. Mis elu see küll võiks olla. Mu enda emagi näiteks. Ta on ju üksinda, mäletan, kuidas ta ükskord väga rõõmustas, kui ma ette teatamata koju tulin nädalavahetuseks (oli tüli eksiga). Viimasel ajal oleme kallistama hakanud, seni ei teinud seda üldse. Samas on tal häid sõpru, mäletan kevadist sünnipäeva, kui palju neid inimesi oli ja kuidas nad temast hoolivad. Siiski ta elab üksi.

Õlg valutab juba kaks nädalat, samas on imelik see, et trennis ükski harjutus otseselt valus ei ole. Nii ma siis teengi kõik harjutused läbi. Täna nagu on natuke parem ka, annab vähem tunda vist.

Lausa imelik on see, et kõige selle magamatuse (eelmise nädala ööde unetunnid 4,4,7,4,4, jne. Eile tuli vist 6-7 tundi ära) ja vähese söömise peale ei ole jõud kuskile kadunud. Rinnalt täna 80kg 8x, 85kg 6x, 90kg 6x, 80kg 8x. 80kg on üpris kergeks jäänud :) Selja allatõmbed – lähen üle 90 kg peale,  mis on max raskus seni.

Käisin pühapäeval jooksmas, tegin tavalise 4km ringi. Esimest korda oli tunne, et pole väsinud ja võiks veelgi. Eks kehakaal on natuke alla läinud. Proovin ehk homme kaks ringi teha.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>