On puhkus

Algas puhkus. Täna on üks väheseid selle suve ilusa ilmaga päevi. Vedelesin kaua voodis, käisin rannas, võtsin 4 tundi päikest. Jõudsin koju, sõin ja avasin mingisuguse arbuusi-margarita, mis sünnipäevast üle jäi. Hea jook. Mõnus on olla. Teen mida tahan, vedelen, kui tahan.

Kuu aega on sellest möödas, kui meil asjad jamaks keerasid ja kaks nädalat sellest, kui lõplikult lahku läksime. Vaikselt taastun, elu hakkab sisse tulema.

Nädalavahetusel käisid sõbrad maal külas, ühte neist ma ei olnud viis aastat näinud. Kuigi sadas peaaegu terve õhtu, oli väga-väga tore.

Eile oli huvitav õhtu. Käisin ühe neiuga kontserdil. Kontsert oli vinge. Kuigi nägin teda alles teist korda, kohtusin üllatuseks tema perekonnaliikmetega. Õhtul sõime restoranis korralikud praed, siis kutsus ta mind enne kojusõitu koju kohvi jooma, ning lauale ilmus veel hunnik võileibu! Mõned veidrused on tal (või siis minust erinevused). Mingi jubesuur shoppamise ja poeskäimise vajadus. Siis see söögi asi. Kommid ja koogid. Sport on vist täiesti võõras talle. Muidu oli mõnus õhtu, ilmselt siit areneks midagi, kui ma seda tahaks.  Teadagi, ma ei saa ju ja ei taha ka. Ei klapi nagu. Lihtsalt aja surnuks löömine, mida mul on vaja.

Homme saan loodetavasti veel ühe neiuga kokku, väga kena ja sire, malbe ja maalähedane. Samas iseseisev. Eks ma teen seda lihtsalt oma aja sisustamiseks praegu, aga mine tea. Eelnev on selgeks mõeldud.

Trennis käin ka, kuigi õlg ikka valutab. Õlale teen väikse raskusega kukla tagant surumist ainult, ja hantlitega rinnalihaseid ei tee. Vist läheb paremaks. Käin jooksmas ja jooksin viimati 8km, millest rohkem ma pole kunagi varem korraga jooksnud. Viimati pakuti mulle tegelikust 9 aastat noorem vanus :) Mingit infokildu lugesin, et osad inimesed pididki teistest aeglaselt vananema.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>