Tänane jooks

Tänase jooksuringi tempo oli 5.22 kilomeetrile. Eelmine kord oli vist ca 5.30 ja enne seda mitu korda 5.40. Seega areng toimub.
Üks maratoonar ütles, et tema teeb trenni tempoga 4.30. Seega areneda on kõvasti.
Peaks muretsema pulsikella, et jooksu ajal hoida pulss õiges vahemikus, nii et trenn annaks parima tulemuse. Samuti õiged jooksutossud kuluks ära. Väheke madalama tempoga joostes saaks distantsi pikendada vähemalt 10 kilomeetrile.
Ülihea tunne on ikka pärast jooksmist ja dushi all käiku, nagu peale head seksi :) Seda nagu ei mäletagi millal oli viimati.
Pugisin enne jooksu viinamarju, ning kaal tuli pärast seda 45 min jooksu 1kg alla. Veekaotus omajagu.

Tööl on väga pingeline, tööd on palju, aga ei leia seda motivatsiooni, et kodus veel rabada. Arvan, et see trennitegemine aitab kuidagimoodi rajal püsida ja annab positiivset laengut. Muud huvitavat pole, peale selle et ema saabus koju. Näib, et saab hakkama. Näitajad olevat paranenud, aga eks see ole vist teada, millega see lõpeb. Küsimus ainult, et mitu aastat ja kuidas?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>