Sain lõpuks

Sain lõpuks spordiarstile helistatud ja järgmiseks nädalaks aja kirja. Midagi on seal õlas täitsa katki vist. Proovisin eelmises trennis väikse 3kg hantliga küljele tõsta, ja väga valus oli.

Käisin spetsialisti juures ja see tegi jooksutesti. Vanad tossud olid parajalt ära vajunud, ostsin sealt uued. Need on ikka kõvasti pehmemad ja paremad. Mina oma 93 kiloga olen jooksjate hulgas muidugi üliraskekaallane. Viimane jooks andis vasak pöid ikkagi tunda, jooksin ainult 5 ja pool kilti, pole mõtet lõhkuda. Homme jälle.

Ja sain hiljuti eksiga kokku, viisin talle mingid asjad ära. Midagi on igatahes säilinud, aga ilmselt see suhtlemine ei anna mitte midagi. Peaks nende vanade kontaktide andmed kustutama, ja pildid jne. Võtma aega (mida mul ei ole) ja kunagi tuleval aastal edasi minema. Seni lihtsalt toimima ja mitte eriti mõtlema. Aga on raske loobuda. Tahaks teha kõike õigesti, algusest peale. Aju võiks saada kuidagi resettida, mingisuguse mälu tühjendada.

Ootusärevus, põnevus, suur rõõm kohtumisest, see on see, mida ma ei olnud ammu kogenud. See mis tekkis kiiresti ja kadus kiiresti. Eksiga polnud seda vist peaaegu üldse. Samas on see kõik täielik null, kui teine midagi sellist ei tunne. Olen küllaltki palju jama siia blogisse kirjutanud, “suurtest tunnetest”. Täielik null, sest see ei loe mitte midagi.

Kõik see suur trennitegemine jne, on muidugi väga positiivne, aga see on asendustegevus. Aga no vajalik ja aitab toimida.
Eks ma teeks seda niikuinii. Üsna raske on ennast tööd tegema sundida, tööajal muidugi teed, aga praegu on väga kiired ajad, peaks õhtuti laevas ka tegema. Ei saa kuidagi joonele, et ei oleks ainult tulekahju kustutamine. Aeg-ajalt libastun ka kukun näiteks õgima (buliimia?), õnneks mitte eriti tihti ja mitte ka erilist rämpsu, vaid näiteks puuvilju jms. Maalt tõin viinamarju, ülihead, ja lasin neid vist mitu kilo korraga ära.

Ah jah, sain ühe neiuga tuttavaks ja käisin jalutamas. Ta omab maja ja uut autot, haridust jne, on üsna kena ja sale. Vist ei ole päriselt minu tüüp siiski, aga vist peaks veel korra vähemalt kokku saama. Natuke vale aeg vist ikkagi veel.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>