Käisin

Käisin õlaga lõpuks uuesti arsti juures. Mis selgus, septembris saadud ravi oli vale ja ei saanudki mõjuda. Sain nüüd sügavale õlga süsti ning lähemal ajal lähen füsioteraapiasse. Hakkan mingeid eriharjutusi tegema.

Joosta pole nädal aega saanud, kuna põlv on haige. Nädalaga pole mingeid muutusi, annab käies tunda. Selle jooksmisega on üldse paras huumor, kui see poleks nii nõme. Millalgi suvel siis hakkasin jooksmas käima, mingi aja pärast tekkis jalapöida valu. Ostsin siis uued korralikud tossud, sain valust lahti, järgmiseks oli säär, kuhu valu lõi. Ja ikka nii, et käiagi eriti ei saa. Paranes see, nüüd on siis põlv. Ei tea mis järgmiseks tuleb. Lõpuks ilmselt lööb ishias pähe :)
Kõigele vaatamata on vorm hea, ütleks, et elu parim.

Käisin hambaarsti juures, üks kümne aasta vanune täidis vajas uuendamist. Selgus veel, et mu viimaste aastase seemnenärimine on esihambad õhemaks kulutanud… Ühest kild ka väljas, olin üsna mures. Aga nagu selgus, siis tänapäeval parandatakse ka esihambaid edukalt. Täitsa nagu uued, see oli küll lahe üllatus. Ja viimase kolme aastaga pole uusi auke juurde tulnud, mis on ka tore.

Nägin teda unes jälle, oli pikk ja üsna kole unenägu. Kaks ööd magasin halvasti, laev kõigutas nii sinna- kui tagasisõidul. Midagi tarka ei viitsi kirjutada praegu. A jah, ületuleval nädalal rokisaurusi, Judas Priesti vaatama. Eks nad vist parajad raugad peaks olema juba, eks näe.

Saab ka ilma jalata:
https://www.facebook.com/derekweida/videos/995602293832079/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>