Rekord

Tere! Mõni päev tagasi tegin rinnaltsurumise rekordi. 100 kg ja 4 korda. Pole päris maksimumi proovinud, 110 kg peaks vabalt tulema.
Et kas mul muud tähtsamat pole juhtunud? Tegelt on see suht oluline verstapost minu jaoks. Eelmine rekord oli ligi 9 aastat vana.
Miks ma pole 9 aastaga kaugemale arenenud?
Kogu aeg on mingi jama vahele tulnud. Algul oli autoõnnetus, siis raske põlvevigastus, talviti mõni külmetushaigus, ehk ka viitsimatus jne. Iga vähemalt paarinädalane paus tähendab mulle vormi kaotamist, mille taastamiseks kulub mitu nädalat või kuud. Mul ei ole ka kehaehitus jõutrenniks kõige sobivam, peenike kont ja arenen hästi aeglaselt.
Isegi imestan, et praegu tööalaselt ja muidu üsna raskel ajal olen niikaugele jõudnud.

Tegin otsuse ära ja andsin sellest ka teada – lahkun töölt. Sooviks teha endale hästi pika puhkuse. Hea oleks lausa suve lõpuni. Kui saaks märtsi algul tulema, siis suve alguseks olen ehk taastunud ja suve võtaks täiel rinnal. Käiks reisimas ja teeks mida hing ihkab. Nad ei taha mind ära lasta, ja ka endal on raske lahkuda, aga see vabadus on ka nii ahvatlev. Lisaks sellele, et ma lihtsalt ei jaksa enam, nii vastik on neid kuhjuvaid probleeme lahendada ja seda allakäiku pealt vaadata.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>