Jalgpalli EM uudised

Selle aassta jalgpalli EM ehk jalgpalli EM 2022 algab juba varsti. Esimene mäng peetakse 11. juuni Türgi ja Itaalia vahel. Kõikide märkide põhjal siiski jalgpalli EM-i edasi ei lükata ja saame see suvi näha kindlasti vaatemängulist turniiri. EM kestab põhimõtteliselt kuu aega lõppedes finaaliga 11. juuli. Meeskonnad mängivad alagruppides, mis loositi välha juba enne. Alagruppide kohtumised peetakse erinevates asukohtades Londonis, Munichis ja teistel staadionitel.

Jalgpalli EM-i ennustused näitavad, et üheks peamiseks soosikuks peetakse Inglismaad. Kas ka see aasta hinnatakse taaskord Inglismaa võimalusi üle, seda näitab aeg. Igatahes on Inglismaa kõrval veel fännidel usku (vaadates spordipanustamiseks mõeldud võidukoefe) Belgia, Prantsusmaa, Saksamaa ja Hollandi meeskondadesse. Unustada ei saa kindlasti ka Hispaania, Portugali ja Itaalia meeskonda.

Jalgpalli MM 2022 osas leiab juba rohkem informatsiooni Jalgpalli Maailmameistrivõistlused 2022 lehelt.

Viimaste edasisaajate võimalused

UEFA Euro 2016 viimased osalevad meeskonnad selgitatakse välja omavahelistes kohtumistest, milles võtavad omavahel mõõtu esimesel mänguvahemikus 12-14.11 ja teisel 15-17.11 Norra vs Ungari, kelle puhul ennustatakse (TonyBeti andmed), et Norra võidab 1,85 esimese kohtumise ja 4,85, et selle võidab Ungari. Teise paari esimese mängu Bosnia ja Hertsegoviina vs Iirimaa vahel on hinnatud võitma Bosnia 2,00 koenftitsiendiga ja Iirimaale hinnatakse võidu võimaluseks 4,10. Vastamisi lähevad veel Ukraina vs Sloveenia, mäng milles favoriidiks hinnatakse Ukrainat 1,71 ja Sloveenia võidukoefitsendiks hinnatakse 5,50. Veel toimub Skandinaavia maades omavaheline võitlus Rootsi vs Taani, mille puhul esimese mängu favoriit on Rootsi 2,25 ja Taani koenf on 3,40.