Jalgpalli EM uudised

Selle aassta jalgpalli EM ehk jalgpalli EM 2022 algab juba varsti. Esimene mäng peetakse 11. juuni Türgi ja Itaalia vahel. Kõikide märkide põhjal siiski jalgpalli EM-i edasi ei lükata ja saame see suvi näha kindlasti vaatemängulist turniiri. EM kestab põhimõtteliselt kuu aega lõppedes finaaliga 11. juuli. Meeskonnad mängivad alagruppides, mis loositi välha juba enne. Alagruppide kohtumised peetakse erinevates asukohtades Londonis, Munichis ja teistel staadionitel.

Jalgpalli EM-i ennustused näitavad, et üheks peamiseks soosikuks peetakse Inglismaad. Kas ka see aasta hinnatakse taaskord Inglismaa võimalusi üle, seda näitab aeg. Igatahes on Inglismaa kõrval veel fännidel usku (vaadates spordipanustamiseks mõeldud võidukoefe) Belgia, Prantsusmaa, Saksamaa ja Hollandi meeskondadesse. Unustada ei saa kindlasti ka Hispaania, Portugali ja Itaalia meeskonda.

Jalgpalli MM 2022 osas leiab juba rohkem informatsiooni Jalgpalli Maailmameistrivõistlused 2022 lehelt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>