• Pisike Maadleja postitas uuenduse 6 aastat, 8 kuud tagasi

  Tead seda tunnet, kui keegi solvab sind? Keegi tõsiselt vihkab sind? Peab sulle lihtsalt halvasti ütlema?
  Vahel selline tunne, et tahaks talle lihtsalt kallale minna.
  Mul on maailma parim tädi, ta on väga töökas, ülimalt heatahtlik ja hea. Käin tädi Janely juures kõik koolivaheajad, iga jõulud, aastavahetus.
  Aga see jobu, Aivar,mu tädi mees.. Ta on lihtsalt haige!! Vihkan et ta joob, tal pole ühtegi kainet päeva. Elab mu tädi õlgadel, raha ei teeni vaid anub seda oma naisukeselt. HALE. Vihkan kuidas Aivar käitub. Arvab, et tema teeb, ostab kõik ise jne. Mul on jube kahju oma tädist, et ta sellisega abiellus.
  Aivar on kõik need aastad olnud mu vastu nagu mingi kiimakott. Mäletan kui ma veel umbes 5 aastane olin… Ma ei saanud aru, et see vanamees sellepärast mind katsus. Ta on mulle koguaeg öelnud ”lähme kepime” ”kas sa nikku tahad saada?” ”mul on suur munn” tra kui haige! Milleks on vaja ennast segi juua?
  Kõik see räige jama algas siis, kui kutsusin tädi juurde oma poisi. Selle sama päeva õhtul vaatasime Janelyga koos telekat, äkki hakkab Aivar täiesti lambist pihta: sina lits mine oma täku juurde tagasi, mine tagasi metsavahele teda kepitama.
  See ajas mind nii endast välja. Ütlesin talle sitasti vastu..Tean et poleks pidanud aga ma ei saanud lihtsalt tulid need halvad sõnad suust välja.
  Ükspäev toodi Janelyle puid. Ta mees läks sinna puude auto juurde kohe tähtsat nägu mängima.. okei me läksime siis tuppa tädiga. Vaatasime aknast et auto sõitis minema vanamees ikka passib seal. Läksime välja puid riita laduma aga seda võis ainult loota et meesterahvas aitab, Aivar läks hoopis tuppa magama. Tegime töö ilusti lõpuni.. mina läksin tuppa ja tädi aiamaale telefoniga rääkima. Kui tuppa jõudsin hakkas vanamees küsima: miks sa siin oled? kelleks sa end pead? Sind ei salli keegi, isegi mitte su ema. Vaata kui kole sa oled.
  Naersin talle otsa. Selle peale ta küsis et mida sa irvitad oma koledate hammastega.
  Ma vihastasin tema peale ja vastasin et ikka parem kui mitte midagi.
  Aivar hakkas mind Tuudi litsiks sõimama, siis juba Martna litsiks..
  ”Kes sa enda arvates oled?”
  Ma ei vastanud talle midagi..
  ”Käid siin söömas ja magamas, inetu lits”
  Ikka ma ei vastanud talle
  ”Kao Martnasse tagasi, keegi ei salli siin sind, sa ei ole meile mitte keegi isegi mitte sugulane, tuled meie kulul siia elama”
  Siis mul sai ta jutust siiber ja ütlesin ikkagi talle vastu ”Mina vähemalt aitan oma tädi, aitan tal mullata, puid laduda, koristada ja muid töid teha. Ma teenin selle siin elamise välja, aga miks sa ei võiks OMA NAIST aidata. Miks su naine teeb siiani kõik meeste tööd ära?”
  Aivar sai vihaseks ja tuli rusikaga mu nina ette vehkima kui diivanil istusin.. Suht abitu tunne oli. Ta küsis minult vihaselt et mida ma ütlesin? ”Miks sa ei võiksoma naist aidata vahest?”
  Ta küsis uuest ”kuidas see kõlas?”
  Vastasin et kuulsid küll…
  Ta pani räige laksuga mu nina eest rusikaga mööda ja vastu oma kätt..
  Sellepeale panin ta rusika peale käe ja karjusin ”Mis sul viga on, lõpeta ära”
  Ta hakkas hiljem mind sellepärast veel mõnitama.. Tol hetkel vihastas Aivar mind jubedalt. Samas ma ei öelnud midagi vaid vaikisin. mul tuli pisar silma.. Oleksin tahtnud talle kallale minna..Aga mina olen 16 aastane väike tüdrukuke tema kõrval.
  Selline kiusamine on pidevalt olnud. Kõik mõtlevad miks ma siis üldse tädi juures käin kui seal selline tropp sõimab koguaeg.. Ma tahan oma tädi aidata, temaga koos olla jne..kui mina seal pole ss sõimab mu tädi mees hoopis mu tädi.. ja see ei meeldi mulle kohe üldse, pigem sõimaku mind siis juba.
  Jõuludel jälle sinna minek, ei tea kas see tropp käitub ikka nii?