• diana posted an update 11 aastat, 1 kuu tagasi

    1. peatĂĽkk
    Minu loo algus…

    !”Nad piirasid meid täielikult ĂĽmber,me ei saanud kuhugile põgeneda. Mind tiriti kuskile ära, aga ma siiski kuulsin seda lasku, lasku mil lõppes jacki elu. Mulle tundus et ta tundis neid mehi, kui nad olid jackiga lõpetanud tulid nad minu juurde. Järgmisel hetkel olin ma maas ja mind peksti jalgade ja kätega igale poole ning kirjutati midagi noaga mu seljale. mul ei jäänud midagi muud ĂĽle kui surma oodata. ootasin ja ootasin kuni valgeks läks ja ĂĽks naine minu juurde tuli ja kiirabi kutsus.”
    Rääkisin emale kõik ära, endal pisarad mõõda põski alla voolamas.”Oh Elizabeth, vaeseke, mu väike tĂĽtreke!” lohutas ema. ”MA MAKSAN KĂ„TTE SEDA MA VANNUN!!!” ĂĽtlesin ma nii tõsiselt kui vähegi saab. Pärast selle tohutu haava kinni õmblemist mis mu seljal -mis näeb välja nagu pistoda mu seljal, kuhu alla oli kirjutatud verega märgitud – pidin haiglas olema
    veel kaks nädalat. Kuigi sinikad olid ära kadunud jääb mulle igaveseks see arm mu seljal. Haiglast välja jalutades mõtlesin kuidas kõige perfektsemalt kätte maksta. Mõtlesin et panen lähen igasugustele kaklus ja võitlemis trenne. Võibolla lähen isegi relva luba tegema ja mootorratta lube tegema. ”Kui nad tahavad märgitut siis nad peavad selle ka saama” ĂĽtlesin ma ja läksin koju.