header image
 

Day 1.

Katastroof. Ärkasin hommikul ülesse, võinoh äratati ülesse ja kutsuti randa. Ma siis vinks-vonks tõusin, pesin end ja olin valmis bussipeale minema. aga siis… sõbranna helistas ütles et vot pilved ja pilvi pole mõtet võtta (vahepeal oli tunne, et kohe hakkab sadama) Nõnda siis ma olin omadega väga üleval helistasin sõbrannale, et davai lähme jooksma. (üks asi oli paastumine ja sellega paralleelselt oli plaanis jooksmas igapäevaselt käija) Ja läksimegi jooksma, kell oli kergelt pool 11 kui tema juurde jõudsin. Jooksime umbes pool tundi, pistma hakkas oojaa, tagasi tulles oli päike nii ere et jama oli joosta, kõrvetas vat. Siis kõndisin koju ja sealt hakkas jama pihta…

 

Jõudsin koju, heitsin korra pikali, et jään magama, aga kuna vennal oli vaja mingeid asju tuua linnast läksin kaasa (viis minutit sain silma kinni panna). Tagasi koju tulles hakkas jama pihta. Varem ma polnud märganudki seda kõike enda ümber- Sööki. Isa tahtis et väljast grillipealt vorstikesed ära tooksin. Mmmm… suu hakkas vett põhimõtteliselt jooksma. Ma läksin panin oma veepudeli külmkappi nägin sisse.. aiii kuidas sööks midagi. aga EI. Siiamaani suudan ENAMVÄHEM vastu panna kõikidele kiusatustele.

Õhtu.

 

Ilu nõuab ohvreid :)

 

:P

Paast- positiivne või negatiivne?!

     Praegu mul on aega veel täpselt 26 minutit minu nädalase (viie päevase) paastuni. Plaanis oli siis paastu hakata pidama. Mõte oli küll et jaa, võtan alla ja puha, mis ma ikka räägin Teile, enesepuhastusest?

     Niisiis, uurimistööd ei viitsi teha, plaan kaalu langetada tuli aga küll pähe. Paistab olevat kõige lihtsam viis n.ö ”alla võtta”, on see siis tõsi? Et viis päeva plaan elada veedieedil. (roheline tee ilma suhkruta on ka lubatud) Ma isiklikult arvan, et sõna ‘paast’ tähendab siis nälgimist leebemal viisil. Näädsa, leiti viisakam sõna.

Plaan siis päris ise ei tulnud, pigem mitu korda olen mõelnud…mõelnud.. ja sinna see jäi. Siis nüüd (nüüd siis juba 21 minuti pärast) lõpetan ma siis söömise ja Paastun. Ja trenni teen ka, PLAANIS on iga päev jooksma  minna. (minu kurikuulus plaan tuli siis sõbrannaga koos) Et hakkame koos jooksmas käima ja nälgima. Võinoh, paastuma.

 

Ega ma eelmuljeid ei oskagi väga kirjutada, eks paista ole mis saama hakkab.

:)

Tere lugejad!

Tere tulemast Blogi.ee‘sse. See on Sinu esimene postitus. Redigeeri seda või kustuta, seejärel alusta blogimist!