KerttuAed

Kategooriad
Arhiiv
Esimesed seemned mulda
Kirjutas kerttu, 10 February, 2015   

Kui päike juba paistab ja päevad muutuvad pikemaks, hakkavad kohe näpud sügelema. Seega saigi tiir tehtud kodupoes ja ostetud mõned hädavajalikud kaubad. Kuigi seemnemaailmast sai palju ja erinevaid seemneid tellitud, ei suutnud ma kahele pakile ikka vastu panna. Ostetud said sellised petuuniad:

 

unname3d

 

Vasakul “Karkulka” 0.89.- ja paremal “Rosea” 0.99.-. Seemned ilusasti mulda, toidukilega karp kinni, et paremini idaneks ja päevi näinud aaloe kõrvale aknalauale:

 

unnamed

 

Mullakott (2,25.-) seina äärde, teisi seemneid ootama:

 

unnamed.2jpg

 

Väetisepulkadega (1,60.-) sai kõik taimed ära väetatud:

 

unnamed4

 

Orhideedele sai ostetud selline põnev komplekt (7,95.-):

 

unnamed5

 

See sisaldab geelväetist, väetisepulki, salvrätte ja hooldusvedelikku. Taimed said ilusasti hooldatud ja mõned ka suuremasse potti ümber istutatud, et kui kõik õiepungad lahti lähevad, siis positatan ühe orhideede galerii.4 kommentaari - “Esimesed seemned mulda”
 1. Anne Says:

  Jaa,päike on juba kevadine ja endalgi tekib isu külvata.Ootan vast kuu lõpu ära ja siis…..
  Kui Sul mõni taim üle peaks jääma siis ehk saab vahetada millegi vastu.Ise mõtlesin,et ei külva betuuniaid vaid ostan mõne noortaime amplisse,aga nad on Sul pildil nii ilusad…,et kohe ei saa!!

 2. kerttu Says:

  Muidugi olen nõus vahetama – annan Sulle teada kui taimi üle jääb ja üldjuhul neid on alati jäänud :) Ei jõua kuidagi kevadet ära oodata ja tahaks juba aias tegutseda.

 3. Maarja Says:

  Kerttu, Sa oled mu kevadekuulutaja! :D

 4. kerttu Says:

  :)


Kommenteeri«     »