Blogist

Hea uudistaja!

Blogi kaanepildiks on minu tehtud ülesvõte Kiidjärve külapäevast 2010. aastal. Kiikumas on küla suuremad ja väiksemad lapsed, kellel nüüdseks pikkust juba üksjagu rohkem. Seda kiike ei ole enam küla keskel mõisapargis Kiidjärve Rahvamaja esisel. See lagunes, kuid inimeste lood heljuvad kui kiigena aja kaarel minevikust head ja ilusat kaasa võttes ning särasilmselt tulevikku vaadates.

MIS ON SELLE BLOGI LOOMISE EESMÄRK?

Blogi loomise eesmärgiks on koondada kogukonna inimeste mõtteid, meenutusi, kogemusi ja tähelepanekuid.  Et tekiks sellise koosloomise koht, kus keegi saab teise postitust lugedes või pilte vaadates indu omalt poolt omagi kogemustega teemat laiendada, et kujuneks kena loomismuster ja hea energiaga paik.

Kui tavapäraselt on inimesed murelikud, et kogukondliku ajalehe väljaandmise või mälestuste talletamise soovi puhul napib trükikulude katmiseks raha, siis tänu Interneti arendajatele on siinne blogi otsese rahalise kuluta. Niisuguses stiilis ettevõtmine vajab eelkõige tahet ja üksteisest hoolimist. Selle saab hiljem ka näiteks ju raamatuks kujundada, kui soovi on, sest sel moel saab paljude kaasabil kokku pandud blogist vabatahtlikult loodud  paikkonna kroonikakogu.

Armastusega, Hypatia