kirv
Dec 01
Wht a f* Postitas kirv


Pee and Poo

Elasid kord Budapestis kaks koera Pee ja Poo. Üks pissis ja teine kakas. Nõnda elasid nood koerakesed maailma lõpuni, kuni vikatimees nad ära koristas.

Ma tõesti ei saa aru miks inimesed oma koerte julke tänavalt ära ei korista. Mõtlesin, et meie tänav on kõige hullem, aga selgus, et üks teine tänav võidutseb rohkemate julkadega. Hea, et ma seal ei ela… Huhh see hais on vahest kohutav.

...but I don'd mind

Kurt suitsetab minu köögis...but I don'd mind

Oct 05
Kicsi lakás Postitas kirv

Nüüd ma asusin elama koos oma mitmete välismaa sõpradega ühte väikesesse kahetoalisse välirõduga korterisse. Rahvast on siin tõesti palju. Kui lugema hakata siis üks, kaks, kolm, neli, viis…oh ma pean nimed üles lugema muidu kipub segamini minema. Tõesti neid ON palju.

Alustuseks köögi hõivas endale kohe Kurt. Ma ei tea miks ta otsustas köögis elada, aga väga vahva on temaga koos süüa (teha) või lihtsalt niisama kohvitass käes laua taga lobiseda. Kõige meeldivamad peojärgsed lõunahommikud meenuvadki Kurt’i ja tema kitarri seltsis…

Peale köögi kuulub korterisse veel panipaik, vannituba, magamistuba ja (m)elutuba. Panipaigas hoiab oma asju Kurt, kuna see asub köögi kõrval. Nojah vannitoas keegi ei ela, see ehitati peamiselt hädapärast. Magamistoas, kus käiakse enamasti magamas, elab ametlikult ainult Blue-Lou. Nüüd ka mina. Vahepeal, kui mõni soovib vaikust ja rahu, siis ta suundub ka sinna, aga seda juhtub harva.

Hmm ja siis see (m)elutuba, mis asub korteri südames ja kuhu viivad kõik uksed. Tuba on poolitatud kardinate abil, millest ühele poole asusid Albert 1’ga elama kolm naljakat anarhistist punkarit. Neile väga meeldib mängida seksi ja püstolitega, eriti Johnny’le ja Sid’le. Nad on muidugi kõige nooremad, küll nad jõuavad õppida ka muid tegevusi. Teisele poole seadis end Albert 2’e kõrvale elama ülejäänud rahvas, kellest kõige omapärasemad on Billy, James ja D’arcy, näiteks vähemalt korra nädalas söövad nad purustatud kõrvitsaid.

Ja siis veel tüübid Matthew, Dominic ja Cristopher, kes samuti elavad Albert 2’e juures. Nad käivad igalpool kolmekesi ja väidavad, et neil on Stockholmi sündroom. Keegi pole siiani veel aru saanud mis see tähendab….aa ja nad küsivad musi ja absolution musi.

Seega meid on tõesti palju: 13 omanäolist tüüpi (tähendab koos minu ja Muki’ga 15), kelle elu meenutab rokkmuusikali… Üsna koomiline eluke, kui sellest lõpuks aru saada.

Oct 03
Aaajee!!! Postitas kirv

Elu on vahest liiga absurdne ja naljakas. Seega ärge võtke kõiki asju liiga tõsiselt!!! :D

Nüüdseks olen jubs päris mitmeid öid veetnud koos Blue-Lou’ga… Oh ja te ei kujuta ette kui imeline see on olnud, nagu unenäos. Blue-Lou kaisus on alati nii pehme, soe ja, ja, ja… midagi sellist pole lihtsalt võimalik sõnadesse panna. Koiduga tekib mul ainult veidi raskusi, kuna Blue-Lou juures teeb unemati pidevaid ületunde. Algselt elas kõrvaltoas ka kaks sarnast blondi rootslast, Albert ja Albert. Üks neist omab palju raamatuid ja teine palju riideid, aga algul tundusid nad suhteliselt külmad ja tahumatud ning mulle mittesobilikud, seepärast polnud kohe soovi nendega lähemalt tutvuda, pealegi kuulusid nad juba Muki’le. …Aga ajapikku on nad aga üsna ägedaks muutunud.

But Yeah… I just LOVE my Blue-Lou!!!

Blue-Lou-Lue-Lau-Lee-See-Sea-Be-Fee-Bee-Feel-Free-Green-Tree-Tea