Taani

06.10

7. October, 2009 1

Määratlemata - 03:07

No nüüd pole küll siia kaua kirjutanud. Olen taanis olnud juba üle 2he kuu. On olnud väga raskeid hetkeid, kui olen mõelnud, et annan alla ja l2hen eesti ja elan oma tavalist elu edasi, aga on ka j2lle neid ilusaid hetki olnud, mis matavad need muremõtted. Aga läbi tõusude ja mõõnade olen siin vastu pidand selle raskema aja ja võin nüüd öelda, et olen ära harjunud ja elu on siin rööbastes. Ja nüüd siis kõigest lähemalt.

Alguses oli mul siin ainult 1 töö, ootasin seda ainukest tööpäeva nagu õnnistust, sest siis oli mul vähemalt midagi teha. Ma nautisin seda kui ma tundsin et olen väsinud. Aga siis viis mind juhus kokku tolle esimese koha naabritega. Sain olla abis ühes Charlotte naabrinaisele, kes korraldas oma naabritele tänupeo ja seal ma vist n2itasin enda väga heast küljest ja sain tollel 6htul endale 2 kodu veel juurde, mida korstada. Ja siis mu kallis allan sai ka oma kossu tiimist ühe pere juurde, kus koristan. Nii et mul tegevust nüüd on. kolmapäevast reedeni käin tööl ja ülejäänd päevad sisustan ujumise, jõusaaliga v6i allaniga :) See on k6ige positiivsem, et raha on alati olemas ja san endale lubada asju mida varem ei saanud.

Muidugi on ka see eriti tore, et nüüd on mu vend allan ka siin. Ikka kindlam olla, kui vend ka siin ja muidugi k6ige rohkem on mul selle üle hea meel, et ta saab oma rahaasjad korda ja saab endale ka kunagi midagi lubada.

Nii ja siis minu ja allani suhtest natukene. Ütlen lausega: ,,kõik on täpselt nii nagu peab!´´ Olen j2lle üle pikaaja armunud ja tunnen t6esti end õnnelikuna. Varem ma olin selle kohapealt endas nii ebakindel, aga nüüd on asjad paika loksunud. On tekkinud see mõnus side, mis on suhte juures v2ga oluline .

Ma ei jaksa igapäeva tegevustest rääkida, aga tänasest säravamast hetkest räägiks küll. Käisime t2na allaniga parte söötmas. see oli mul juba ammu plaanis, aga ei osanud elun arvata et see nii tore võib olla. Igatahes kui esimese saia vette viskasime , lendas kohale kümnetes parte ja kajakaid ja ka 2 luike ja luigepoega. Linde oli lihtsalt nii palju ja neid oli igal pool, nad hakkasid meid j2litama, tulid veest välja ja kajakad lendasid peakohal  jne. Kohati hakkasin kartma ka, aga samas oli see nii naljakas, ma naersin pisarad silmis. Nii et inimesed minge parte söötma, see on t6esti tore tegevus:D

Aga nüüd ma istun siin, kell on 2 öösel, endal mul kell 9 vaja t6usta et tööle minna, aga ei tule und noh! Aga ma lähen proovin pea padjale panna ja uinuda, olge te m6nusad ja tsau!

13 august

14. August, 2009 0

Määratlemata - 12:27

Pole nüüd paar päeva kirjutanud, aga selleks on ka põhjust, sest sittagi pole ma teinud tarka. Täna oli päris tore päev, käisime lõpuks kopenhaagenis. Isegi kui mingit eesmärki pole sinna minna, on seal alati nii huvitav. Tänavate peal on igast kloune, kes kopika eest tsirkust teevad. Nii me siis istusime ühes kohvikus , jõime siidrit ja vahtisime kahte tola :) nalja sai.Siis käisime mõnes poes ja sõime hiinakat, millest mul siiani paha olla. Siis tulime koju ja vahtisime siin ka niisama.

Muidu ma tahtsin sellest rääkida, et esimesed kassi tiirud on peal. Ma tunnen siin pidevalt, et ma ei saa siin olla mina ise! pean end pidevalt vaos hoidma ja tead kui väsitav see on. :( ma igatsen eestit, eesti toitu , sõpru ja peret niivägaväga! ja mõnda asja veel, millest siia kirjutada ei julge, sest kes teab kelle silmad seda veel loevad.

Ma olen kurb ja ma julgen seda ka öelda. Hetkel mõtlen , et mida perset ma siin teen??? aga ei , ma pean edasi võitlema ja küll veel hakkab kõik hästi minema:)

Sina kes sa oled  eestis, sa oled õnnelik inimene, sa saad minna ja osta kohupiima ja sitaks häid maasikaid kuskilt korjata. sa tead igal sammul kus sa oled ja sa tead mida toob sulle homne päev, aga näätsa mina vana värdjas olen otsustanud hüpata pea ees tundmatusse vette ja nüüd ma halan siin. olge mõnusad, ma kuulan oma kassi mussi edasi ja mõtlen , mis oleks saanud kui saatus poleks mulle siukest vingerbussi teinud…..tsau!

9. august

9. August, 2009 0

Määratlemata - 11:50

Tänane päev oli tore ja tegude rohke. Hommik algas sellega, et saatsime ühe korterikaaslase rongile, ta läks Eesti tagasi. Peale seda tulime kodu ja hakkasime ümberkorraldusi tegema ja koristama. Ma olin seda koristuspäeva niii kaua juba oodanud:D ootasin nii jubedalt, et saaks end kenasti sisse seada. Ja muidugi ka seda, et mu ümber oleks kõik puhas:D nii me siis küürisime kolmekesi, ma lausa nautisin seda. Kui kõik korras oli ,läksime ujuma. Seekord mitte merre vaid järve. Leidsime üimõnusa ranna jälle. Hästi soe ja mõnus vesi oli. Tegime Allaniga ujumisvõistlust ka, mis sa arvad kes võitis- mina loomulikult :D Ujumas käidud ,läksid kõhud muidugi tühjaks, läksime ostsime tsurkade käest purksi. See oli niii ülihea lihtsalt :) Siin tulime koju ja vaatasime mingit filmi. Naljakas on see et poistel on hästi eriline filmimaitse. Neile meeldivad siuksed naistekad, mis räägivad armastusest ja abielust jne, nii et mulle sobib nendega filmi vaadata. Muidu soovitan vaadata siukest filmi nagu 21, see on super hea lihtsalt( aind see on üks ainukesi filme, mis ei räägi armastusest ja abielust, mida siin vaadanud olen :D )… ja nüüd ma istun siin , joon maasika teed ja kirjutan blogi.

Homme on arvatavasti ilus ilm, siis lähen peesitan jälle rannas :)

Mis muud, kui järgmise blogini:)

8.august

0

Määratlemata - 02:33

Mõtlesin siin, et kuna olen sõpradest kaugel ja igal hea sõbral on huvi minu tegemiste kohta, otsutasin teha blogi:) nii ma siis teegingi teile mõeldes mu kallid :)

Niisiis, täna sai mul nädal täis siin olemisest ,juhuuu! päris tubli tüdruk-nii kaua juba :D Esimesel päeval ma mõtlesin, et hea kui ma nädala vastu pean:D aga nüüd ma olen juba vaikselt harjunud siinsega:)  Selle nädalajooksul olen käinud juba 2 korda tööl. (H) Mul on väga tore töö- nimelt koristaja:) Koristan ühe pere maja 1 kord nädalas. See pere on suurepärane ja väga lugupidav minu suhtes. Töö on lihtne, võrreldes teiste töödega, mida siiani teinud olen( ala gläm, kuum tass, nõudepesija, köögiabi jnejne:D)  ja no tasu on ka väga rahuldav:) praegu on mul küll ainult 1 kodu ,mida koristada, aga loodan peagi saada nö kliente juurde :D

Aga mis veel peale töö?!  A btw ma elan Taanis armsas Kopenhaageni eeslinnas nimega Horsholm. See linnake on niii ilus- asub mereääres:P Siin on mõnus rand kus päevitamas käija:) nagu palmisaarel, ainult palmid on puudu, korralik kuurort ikka :P siuksed jahid põrutavad ringi, et suu jääb vahest lahti. Nii ma olengi nautinud siinset suve ja imede-ime on juhtunud! Maixile on isegi päike peale hakanud:O:O:O

Kui küsida mult praegu kuidas mul läheb, siis vastaks SUPER hästi. :) ma olen rahul:) koduigatsust pole , ainuke mida tahaks, on emme tehtud sööki  ja minna poodi, osta pelmeene, kohupiima, dreameri veini, alma jogurtit, vorsti(oleksin rahul ka selle vortsiga, millest paljudele rääkinud olen :D )voimixi võid,kilu, heeringat,ema saia , musta leiba, balbiino jäätist, maxima rujeeni salatit ja plokk helesinist lmi:D ja seda ma AINULT tahangi:D:D  …a ja muidugi kallistaksin oma väikest õde Hannat:)

..mis veel..hmm.tegelt on kell suht palju , uni peal ja mõistus ka ei tööta enam. Nii et poen põhku. Loodame , et homme on ka ilus ilm, siis saab randa minna:) naamnaam:)