Taani

13 august

14. August, 2009 0

Määratlemata - 12:27

Pole nüüd paar päeva kirjutanud, aga selleks on ka põhjust, sest sittagi pole ma teinud tarka. Täna oli päris tore päev, käisime lõpuks kopenhaagenis. Isegi kui mingit eesmärki pole sinna minna, on seal alati nii huvitav. Tänavate peal on igast kloune, kes kopika eest tsirkust teevad. Nii me siis istusime ühes kohvikus , jõime siidrit ja vahtisime kahte tola :) nalja sai.Siis käisime mõnes poes ja sõime hiinakat, millest mul siiani paha olla. Siis tulime koju ja vahtisime siin ka niisama.

Muidu ma tahtsin sellest rääkida, et esimesed kassi tiirud on peal. Ma tunnen siin pidevalt, et ma ei saa siin olla mina ise! pean end pidevalt vaos hoidma ja tead kui väsitav see on. :( ma igatsen eestit, eesti toitu , sõpru ja peret niivägaväga! ja mõnda asja veel, millest siia kirjutada ei julge, sest kes teab kelle silmad seda veel loevad.

Ma olen kurb ja ma julgen seda ka öelda. Hetkel mõtlen , et mida perset ma siin teen??? aga ei , ma pean edasi võitlema ja küll veel hakkab kõik hästi minema:)

Sina kes sa oled  eestis, sa oled õnnelik inimene, sa saad minna ja osta kohupiima ja sitaks häid maasikaid kuskilt korjata. sa tead igal sammul kus sa oled ja sa tead mida toob sulle homne päev, aga näätsa mina vana värdjas olen otsustanud hüpata pea ees tundmatusse vette ja nüüd ma halan siin. olge mõnusad, ma kuulan oma kassi mussi edasi ja mõtlen , mis oleks saanud kui saatus poleks mulle siukest vingerbussi teinud…..tsau!

Pole kommentaare

Pole veel kommenteeritud. Tahad olla esimene?

RSS feed selle postituse kommentaaridele. TrackBack'i link

Jäta kommentaar