One down, two to go…

Täna siis peesitasin päikese käes ja andsin takka järgi, et tööd teha. Ja päikest võtta. Liinu hakkas juba pabistama, et ehk on ta mind nakatanud tanoreksiaga (tanokreksia on haigus, kus inimesed haiglaslikult tahavad võimalikult pruuniks saada)..tal vist õnnestus see veidikene. Minu eesmärk nagu polegi niivõrd pruuniks saada, kui näidata, et ma ei ole tervet suve veetnud siseruumides..Mõttetu inimesene..Noh, tegelt võiksin ju mõelda mingi ülicooli tegevuse ka, mida tegin kodus/mujal, kuid milleks? Õues toimub elu eestlasel suvel, nii ei saa ka mina olla mingi siseruumide äädikakärbes.
Käisin ka väljas. Jõime ära pudeli veini J.-ga. Päris normaalne. Mul veinid sujuvad. Sest olles P.-s, andis ka K. meile mingit koduveini, mis maitses ka suht hästi, vähemalt oli magus. Ma ei salli mõrudaid veini eriti ja mul on suhtumine, kui alkohol ei maitse, siis miks seda tarbida?! Ometi ei paistnud sel koduveinil olevat palju promille, võib-olla lihtsalt kuna oli põhi all, siis ei saanud eriti aru. Homme mõtlesime ka, et joome veini. J. emale ei pidanud väga maitsema mingilt laadalt vist? toodud veinid, nii et saame meie endale selle. Ülicool.

Ootan väga vanaema/Kati juurde minekut. Seal on lihtsalt RAHU. Kui inimene peab tavaliselt otsima rahu, siis seal leiab rahu sind. Alati, kui ma näen seda merd, siis mu süda kohe rahuneb maha, kõik tundub korras olevat…Mõnus. Kui minna juba mingi 11-12 päevitama, siis pole tavaliselt seal rannas kedagi ja rand tundubki kuuluvat ainult mulle. Selline mõnus omamisvajadushetk- minu paradiis, nagu ma ikka hellitavalt kutsun seda…jah…laine loksub, mina mõnulen päikese käes. Mda rohkem küsida? Meenutan praegu teatud inimesi, kelle jaoks raha on kõik. Loomulikult on raha vajalik, et ära elada, kuid kui peavari peakohal, söök olemas, puhtad riided seljas ja loodus, no kuidas, KUIDAS saab rohkem küsida? Saab, aga…see ei ole ju esmatähtis…või on? On vaja meil kogu aeg uusi riideid, uut meiki? Lahedat iseloomu? Nojah, toimub ju ka inimeste seas võitlus parema elujärje peale nagu ka looduses. Riided, meik ja iseloom on see, millega kindlustame tähelepanu vastassoo poole. NAgu ka loomariigis jne. Ainult inimene oleks ikka tähtsam: rohkem edevust, püüdlust parema järele, karjäriste…Meie arenenum aju annab ikka rohkem. Teinekord mõtlen, kas seda vaja? ………………………

Olen väsinud. Vein ka mõjutab praegu, samas haigutan juba ammu. Lähen teen proovi siis, ehk saab kohe magama..Oeh mind insomnikut!

This entry was posted in Mõtteid Siin ja Praegu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>