Kodune 2

Aga lähiaja toimetustest pean ära mainima ühe väga rahustava, kuid siiski imekspandavalt ka sõltuvusttekitava tegevuse. Ja see on…..(trummipõrin).. Kui te vastasite seenel käimine, siis olete sajaprotsendiliselt õigel teel. Eile siis tahtsin kaasa minna ning sattusime heasse kohta. No niimoodi joppas, et vähe pole. Alguses olin ahastuses, sest seal oli no ikka selliseid ämblikuid, kuid sain sellest suures hoos täiesti üle. Jah, väga meeldis ikka =)

Eile käisin ka pihlakaid korjamas. Ema tahtis neid lisada õunakompotile, mida vaaritas, pidi ilusat värvi andma õuntele. Heh, ema ütles, et ta teeb see aasta paar kompotti, tehtud on juba mingi 12, sattus hoogu, i guess.

Ja rääkides tervisest, siis hakkab juba paremaks minema. Palavik, kurivaim, on ikka 37.2 või kolm, aga nohu on enam-vähem taganenud nuuskan ainult hommikuti. Köha, noh..päeval eriti ei köhigi enam, aga hommikud, ja eriti õhtud, on veel päris hullud :S Homme lähen arsti juurde, eks siis vaata, mis ta mulle räägib.

Ciao!

This entry was posted in Mõtteid Siin ja Praegu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>