Järgmine päev.

Autokoolis läks (srry, minu jaoks on see huvitav teema) läks hästi. Kiitis mind ikka ja ütles, et oleks tal veel selliseid õpilasi. Väga kena. Isegi, kui ta ütleb seda kõigile :D Kuigi ma tean, et ta seda ei tee :) Maanteesõit oli täna palju parem, aga.. mulle ei meeldigi..nagu varem arvasin, sõita kiiresti. Rool on ikka kuidagi väga eriti tundlik suurel kiirusel. Mingit imepisikest jõnksu ei tohi ka olla, väga-väga sujuv. Aga ehk see kihutamine ikka hakkab meeldima ka kunagi, kui asi käpas ja pole enam nii krampis. Tähendab, ma ei olegi nii krampis, kui arvasin. Just kuidagi liiga lõdvalt. :)

Kiirabis käisin ka. Öeldi, et oleks pidanud eile minema õmblema. Oleks parem olnud jah..sest nüüd pean ma hakkama mässama rämedalt enda plaasterdamisega. Juba tunnengi seda nõmedust: raplas tuli lahti kiirabis pandud plaaster vms ja see oli varsti kenasti lahti. Pluss mul hakkas uuesti verd immitsema. Mul oli öösel teeleht peal, see pani veritsuse kinni, kuid nüüd jälle pean minema otsima. Vot.. mis lood.

Ja õhtul arvatavasti Silvia juurde Kehtnasse. Ma usun, et lähen ikka. Missest, et plaasterdatud olen. Ja siis tuleb pomm ka visata – teha avaldus, et ma ei taha klassireisile minna. Sealt tuleb nördimusi kuhjaga arvatavasti, aga.. põhjus, miks ma ei taha minna, on see, et mul ei ole tuju ega huvi. Pole seda olnud sellest ajast saadik hetkekski, kui oleme klassireisist rääkinud ja.. Ma mõtleks seal olles, et saaks ära.. Loomulikult saab seal olema hetki, mis oleks toredad, aga.. Mul on toredam (enda jaoks toredam) asi meelel mõlkumas: lähen pühapäeval Neeme ära. Ehk tuleb seltskonnaarmastust juurde. KAhju ainult, et ma ei saa nüüd ujumas käia..Aga see selleks :)

Kõik: SEE SELLEKS! Lähen puhkama, kuigi peaks koristama.. Krt, ikka pean koristama enne. Kadri ja vallo täna meile. Ja ka Raith kallis (L)

This entry was posted in Mõtteid Siin ja Praegu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>