All the problems today are far-far away

Silvia juures grill oli tore, väga tore. Täiega lahe, kui valge on ikka öösiti. Sõitsime Liinuga kell pool kaks-ish tagasi ja hullult valge. Imeline.. See on maagiline aeg mu meelest, aeg enne jaanipäeva ja selle aegas… Mul tulevad alati romantilised mõtted :D Lihtsalt vanemad inimesed on rääkinud, kuidas jaanipäeval on noormeestega koos olnud.. Ja Koidu rääkis mulle kunagi, kui olime Ööbikuorus, et tema abikaasa avaldas talle seal armastust. Sellest ajast peale arvan Ööbikuorgu olevat üht Eesti kõige romantilisemat kohta :) Ja kui kuulata, mis meile räägivad vanad lood, siis esiteks on meil sõnajalaõie otsingud :) ja siis laulud, vanad laulud, kuidas poisid käisid lakas tüdrukutel külas, sest talus ju suvel elati ikka lakas. Ma ei tea.. on.. on need soojad õhtud armastuse aeg..oi, kuidas on. :)

Klassireisile ei lähe. Hannekas veel ütles, et see tähendab, et ei soovi nendega viimast aega koos veeta. Aga.. me nägime reedel ja igast üritused veel ees. Nii, et see tähendab, et lähen Neeme. Krt, KAdri ja Vallo läksid täna meie juurest ära, aga ma ei saanud nendega minna, kuna mul pole õpikud ja matrikkel ära viidud. Ma käisin terve eelmise nädala raplas ega võinud ju ära viia :( See tähendab, et lähen homme hommikul rongiga ja keskpäeval olen linnas. Sealt edasi vanaemaga siis Neeme. Riided saatsin täna ära, nii et tegu on tehtud :) Kuigi.. päevitused ja lühkad jätsin koju.. Igaks juhuks. :)

Ja rääkides päevitusest, siis mul on väga hea päevitus peal. Kui homme oleks lõpetamine, siis oleks väga hea. Järgmine nädal pidi tulema vihmane-äikseline, kuid ma loodan, et mere ääres see ei kehti. Seal on tavaliselt hommikud pilvitud ja üldse vähem vihmane. JA loodetavasti ka tuuline. Kõrini sellest katlas istumisest.

Mmm, ikka on üht-teist kriblada, kuid………. Vaatame.. Vaatame, mis neemest kaasa tuleb. Kuigi aasta kokkuvõtet ma veel ei tee.

Ahjaa.. mõnes mõttes on suvi ka nõme. Siis on inimeste tunded nii üles piitsutatud ja tulised. Mulle meeldib talv. Siis on inimesed rahulikud, rütmis, ettearvatavad (suht :) ) ja seetõttu olen ka õnnelik, et mul on sünnipäev siis, kui ta on. Vanasti mulle ei meeldinud. Et kõigepealt on jõulud, siis uusaasta ja siis 4. jaanuar minu B-day. Aga nüüd mõtlen, et tegelikult saabub inimestesse rahu kohe pärast uut aastat. Olete tähele pannud, kuidas inimesed on nii rahulikud 1. ja 2. jaanuaril ja siis vaikselt asuvad oma töörütmi jne. Ning tavaliselt on paks lumi maas ja… Jaanuaris on talve sügavus..muutumatus -oksad raagus, maapind ühtlaselt valge, esineb NIIIIIII vaikseid päevi, loodus on hingetu päike käib madalalt, pimedus.. Kõik sellised mulle meeldivad elemendid. Jah.. krt, mul tuleb järjest ikka meelde asju, mis oleks pidanud panema ärasaadetud pagasisse. Aga mul oli nagu pakkides mõte, et kuna pesemisasjad ja rätikud saan sealt ja kadri on mu õde, siis pm suva, kui midagi maha jääb. Tegelt on kah jah… Saan sealt ka pastakat ja paberit, kui tuleb tuju midagi kirja panna. Luuletamise tuju on tulnud viimasel ajal.. :)

OKei. Pean liinule helistama, et öelda, et läheme sõitma kuuest. :)

Nautige.. seda on öelda kerge, et nautige elu. Sest mõnikord on päevi, kus ma isegi mõtlen, et krt, kirjutan küll blogisse, et nautige hetke ja päeva ning olge iga olukorraga kaasas ja tekitage endale rõõme jne jne, kuid mõnel päeval tõesti ütlen endale ka, et täna ei ole see päev. Täna olen paha tujuga :D

Aga mitte täna :) Eks Neemes ka ehk kriblan. OOta, … Vallo on komandeeringus koos läpakaga.. Siis ei kirjuta ka. Siis.. näeme. Aga teadke, et kõik on korras. Olen lihtsalt ära :)

(mul on arvutis terve album. Kvaliteetsema heliga)

AHJAA!!!! JA nüüd tuli meelde, et rekk saatis sõnumi… Inglise keel 75 .

This entry was posted in Mõtteid Siin ja Praegu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>