Ma ei teagi, miks enam siia kirjutan..

aga mõtlesin..et kirjutan. Lõpetan. Just kopeerisin viimased postitused ümber. Saaks kenasti jätkata.

Andestust, kuid ma ei saagi teha praegu piltidega juttu. SIis lihtsalt annan uues blogis lingi.Ma hiljem ei saa enam postitada, sest on tegemist. Aga..

Krt, ema sahmerdab jälle ringi kusagil. Järgmised päevad saan rahus olla. Enam-vähem.(teisipäev)
________________________
Lõpetamine oli väga rahulik. Ma nagu ei saanudki aru, et minu lõpetamine oli. Kutsuti ette, loeti mõned saavutused, sain oma paberid kätte, lilled ja tagasi kohale. Selline..leppimine. Kui märtsis olin nii endast väljas, et mis saab pärast lõpetamist, kõik lendavad laiali jne, siis enam seda küll ei ole. Tõesti rahu on sees. (teisip.)

_____________________
Ja täna on neljapäev. Ei ole päikese päev. Kuigi mina päikest nägin, kui varahommikul koitsa jõudsin Kaimsi juurest.

Eks ma kirjuta siis veel lõpetamisest. Väga kiideti mu kleiti, pea iga õpetaja ütles, et väga ilus. Jõgis lausa ristis mind kõige ilusamaks lõpetajaks :) Ja õpsidele lilli andes kõik-kõik kallistasid nii tugevasti. Siuke üllatus oli ka või noh..minu jaoks selline eriline hetk ühe inimese poolt ja selleks andjaks – jah, just andjaks – oli meie õppealajuhataja Aime Klandorf. Sel aastal, või noh poolaastal, ma märkasin, et tema märkab mind :) Kui käisin Jõgist otsimas seal õppealajusside ruumist, siis tavaliselt vastas tema koputusele ja ta alati naeratas mulle, kui mind nägi ja rääkis väga sõbralikul toonil minuga. Mulle oli see meeldiv, kuna me ju üksteist ei tunnegi väga, lihtsalt tema tütar tegi väitlust ja siis selline tilluke õpetaja-õpilase suhtlus. Aga seal aktusel ta soovis ta mulle kõike nii palju head, et ..see oli nii kena temast. Mulle – nagu arvan, et ka teile – üldse meeldivad mulle naeratavad inimesed. Heh.

Direktori juurde kõndides ma isegi ei komistanud ega kukkunud (mida kartsin kõige rohkem) :D Ebamugav oli küll veits seal seista, mu süda tagus täiega ja ma mõtlesin, et kas nähakse, kuidas mu kaelasoon pulseerib. Pingeline hetk oli, minu vähemalt. Aga muu osa aktusest oli küll venimine. Ma istusin tagareas ja proovisin seal pulli üles kerida, Teele ka. Lihtsalt et igav ei oleks. B-klassi iga õpilase tutvustusi eriti ei kuulanudki. Ühte kuulsin: hoolas suhtumine õppetöösse vms. :) :D Hehhhehe.

Riinidega laulsime ka. Nutma ei hakanudki..wauu. Üldse.. ml ei läinud isegi silm niiskeks, kuidagi nii lohvalt astusin vastu enda keskkooli lõpetamisele. Mida veel rääkida.. mm.. pere oli kohal :D Sõpsid, mis seal ikka muud..

Pildid siis arvatavasti homme ehk panen kõik ühte kohta punti, pole mingit sutsutamist siis, kõik on ühes. :)

Ja kuidas saab lõpetada, kui mitte lauluga..

________________
Ahjaa..kolige ümber. Kui tahate. http://kuristikulill.blogspot.com/ .

NB! Just avastasin… et täna ei ole jah päikese päev. Sest täna ei ole ju kolmapäev. Täna on neljapäev :D :D :D :D Muudan ära veits :D

This entry was posted in Mõtteid Siin ja Praegu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>