Üks päev päikeses!

Praegu on siis n-ö suveilmade periood ja kuumus on MÕNSA! Nautlen täiega selle käes. Nii mõnus..kui võib olla ühel põrsakesel, keda aetakse vardal ringi..HAHA! Igatahes võtsin plaani hoida oma söömisega, aga kus sa sellega. Täna sõin sõbranna juures retsilt maasikaid (mis küll ei anna midagi juurde, aggga mainin ikka), suure tüki lasanjet (mm, mu lemmik) ja jäätist ning pähkleid + kodus veel praetud kana (koos nahaga, aga see oli seekord nii maitsev), nii et pean uuesti alustama, ei tohi alla anda tänaste kaotuste tõttu.
Rattaga on ka nii mõnus sõita, hullult meeldib ikka. Vurad mööda maanteed, nagu lust. Väga meeldib ikka enda liigutamine. Olen ikka mõnikord mõelnud jälgides telesaateid või ajalehest sporditulemusi, et mõtleks, kui oleks ka nendes ridades. Oleksin Eesti esindaja vms…Kuid see oleks väga karm, juba alates Eesti publikust, mis väga sakib!!!! Ja lõpetades sellega, kui karmilt tuleb treenida, hoida end distsiplineeritult..Gosh..see mulle meeldiks..Seoses selle distsipliiniga on mul olnud mõtteid ka sõjaväe kohta..Kuidas tahaks tegelikult elada sõjaväelase elu, kuna kõik on ette nähtud, on kord!, mis on nagu kõige tähtsam point, sest mulle meeldib, kui kõik on kindlalt paigas, töötatakse plaani järgi ja asi toimub. Kiirelt, asjalikult, korrapäraselt! Nice!
Ja vormis mehed näevad head välja! Haha, ma üldse ei imesta, et nägin, et seal riigikaitselaagris olid enamikel meestel abielusõrmus sõrmes ..Mida kõike üks minuvanune ei märka..Kuid see on normaalne..Eksju? Tundun nagu mingi Carrie, Charlotte, Samantha..mm..kes neljas, see punapea, oli? Ei tule meelde..Kuid igatahes tunnen end kui “Seks ja linna” naispeaosatäitja, kes märkab kõike meestel..Milline sari!!

Tänane topic õhtusöögilauas oli see, kuidas ikka Eesti noored on sinasõbrad alkoholiga. Ema küsis, et millal ma esimest korda alkoholi tarvitasin. No olgem ausad, mina ei julgenud midagi öelda ja valetada ka ei tahtnud. Nii vastasin, et ei mäleta..Ja ütlesin kohe, et mulle pakuti ju perekonnas väga varakult alkoholi, kuid emal oli ka selgitus kohe varrukast võtta, et laps peabki hakkama vanematega käsikäes alkoholiga tutvuma, mitte ei tohi lapse eest pudelid varjata kusagil. Point on vist selles, et laps hakkab noores eas ise tahtma tutvust teha alksiga ning siis võib see viia palju tõsistemate tagajärgedeni. Ainuke viis seda ära hoida ongi lapsele tutvustada erinevate alkoholide vormidega… Iseenest päris hea mõte..Kuid ma ei usu, et ma päris samamoodi rakendaksin seda enda tulevastel lastel!, sest mind tutvutati šampusega näiteks juba lasteaias ja see on nagu liigvarajane aeg. Sest ma siiski ei tahaks, et mu laps läheks ühel hommikul lasteaeda ja ütleks: “Ma jõin eile šampust. Olen siiani purjus”…nagu juhtus minuga…HAHAHAHHAHAHA!
Alkoholi teema on tegelikult päris tundlik teema, mida rääkida ja avaldada..Seetõttu jättangi selle nii.

Vallo ja Kadri tulevad meile kas ülehomme või nii puid tegema. Koos nendega lahkun ma ka kodust ja lähen vanaema juurde. Wippiii! Elagu Prantsusmaa! ELAGU EESTIMAA!!!!

This entry was posted in Mõtteid Siin ja Praegu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>