Mida uut?…

…on kindlasti juhtunud, sest pole võimalik elada nii, et kõik oleks kogu aeg samasugune. Aga võib lausa väita, et on lausa sündmused vahepeal tomud, nagu kassi võtmine. Mul oli suur argumenteerimistund vanematega, kas võtta looma või mitte. Aga ära ta tõin ning siin ta mul on. Nagu päris tõsiselt, ta on mu kõrval siin ning tahab tormata klaviatuurile34edv saf90+. No näete, segab siin mind..ja ma naudin seda ikkagi. Sest ta on NII kallis mulle, armastan seda kaunikest siin.
Ja ma ei jõuagi rohkem kirjutada. Olen tegelikult haige, joon praegu kõrvale rohtu, Ferratexi, mille kõrvaltoime ongi selline unisus/uimasus. Ja tahangi sleepy panna, Lõvilõug kõrval. Lõvilõug on siis mu kassi nimi, aga isa kutsub teda Sassiks, ema Šašaks :D Aga kirjutan homme. Olen jälle raamatuid lugenud ja tahan neid jagada siin, enda kirjutamis- ja mõtlemisruumis.

Jah, homme…

(Oi, kell on juba südaöö ületanud!!! )

Jah, täna……………

:D :D

This entry was posted in Mõtteid Siin ja Praegu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>