Minust

Eks siis edendan seda Mina-kultuuri, mis on nii omane meie ühiskonnale.  Olen avatud inimene, kes otsib enda kohta päikesele all…ja leian selle ikka kord päevas, olles kõrvuti endale nii kallite inimestega. Mulle meeldib väga kirjutada, blogi on hea variant.Milline vaatepilt oleks enda kaustas Word’i dokumendid!!

Olen suur muusikainimene. Laulan ja mängin klaverit, mis on täesti piisav loomaks iseteadvust ja kujutamaks ette muusika külgi, mille nautimine on superrrr!!Eelistan rohkem möödunud muusikat oleviku muusikale, kuid eks praegugi..9.nov ole säravamaid tähti, kuid mis tihti peale jätavad mind külmaks kui kala ooekani vees.

Hmm..lugeda meeldib ka väga. Sellest võiks rääkida lõputult..Selle all mõtlen raamatud, kirjandus..Väljamõeldud tegelased, kes võivad väga aktiivselt osaleda meie meeltes ja südames-maniplatsioon ilma meie teadmata..Eks ole, kõik Edwardi fännid?? Samas, eks kõigil ole midagi südames, mida hoiame ja vaatame siis, kui keegi ei näe!!
JA LOODUS! Armastan Sind, Sa mu ehe ja saladuslik. Miks muidu kõik luuletajad ja heliloojad, kirjanikud ja filosoofid..ka talunikud, kasutavad loodusest saadud materjali?? Midagi peab seal olema..Mis köidab meid..Mis ammutab meile justkui seletamatud jõudu?
…..
Mulle ikka väga meeldib siin blogig vestelda endaga ja ka lugejatega. Siin saan enda ideid ja teooriaid väljendada, mõtetega rännata fantaasiasse, kartmata, et nii ei kõlba kirjutada või et kirjutatu on liigsegane, mõttetu. Siiani tundub, et olen hästi toime tulnud, sest blogi on suhteliselt palju ikkagi mažoorne, mis on täielik saavutus ju…Ja ka huvitavad on tekstid, vähemalt mulle, on ka piisake huumorit, piisake hullumeelsust, piisake kõike..Armastan kirjutamist!
(Jätkub)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>