Kyäni Lugu

Kyäni loodi eesmärgiga tuuaheaolu kõigile inimestele üle maailma.

Kyäni tähendab “tugevatravimit” ning tuleneb Alaska keelest.

Kyäni lugu algab Alaskal, kus Kyäni asutajad Dickja Gayle Powell avastasid metsiku Alaska mustikamis oli ka tuntud kui “Ky-äni”. Seal olles kohtasid nadteadlast, kes uuris Alaska hõime jaolikütkestunudhõimu heaolust. Teadlane märkas, et hõimul ei olnud sõnavaras sõnu kirjeldamaks südamehaigusi, vähki, diabeeti ja teisi levinud haigusi ning jõudis järeldusele, et hõimu söömisharjumused on toiteainete rikkad, mis aitab kaasa hõimu heaolule nõnda väljakutsuvas keskkonnas.

Teadlane märkas, et hõim tarbis pidevalt metsikuid Alaska mustikaid ning ka Alaska sockeye lõhe.

Inspireerituna sellest, jagasid Powells-id neid koostisosasid Hanseni ja Taylori perekondadega. Nende kolme perekonna koostööl asutatigi Kyäni.

Tänaseks on Kyäni esindatud üle 44-s riigis, kokku 13 kontoriga üle maailma. Pakkudes nelja unikaalset toidulisandit Kyänil on tavatu ärimudel, kus rahulolevad kliendid tasustatakse teistega toote jagamise eest.

Asutajad võivad uhkelt öelda, et nad saavutavad enda eesmärgid tuues heaolu kõigile inimestele üle maailma.

Kyänil on tavatu ärimudel

KyäniKooskõlas asutajate visiooniga, tuua heaolu kõigile inimestelejaaidata neil rohkem kogeda, Kyänilon unikaalne ärimudel misei tõsta vaid klientide heaolu, vaid ka nende, kes otsustavad töötada Kyäni heaks.

Olles liige käest kätte müümisel Kyäni ei paku ainult väärtuslikke toidulisandeid. Firma pakub sõltumatutele turustajatele võimalust müüa Kyäni tooteid läbi nende enda äri, või Kyäni kodulehe. Kyäni saab vältida paljusid kalleid üldkulusid, mis kaasnevad tavapärase äriga ja võimaldab hoopis investeerida toote kvaliteeti ning autasustab turustajaid. Ostes tooteid kodulehelt või teie enda Kyäni turustajalt, toetate te ettevõtlust, aidates neid nende äris.

Rohkem informatsiooni müümise kohta leiate Selida EU (Kyäni)

Kyäni Tooted

Vitamiinirikkast joogist, mis koosneb metsikust Alaska mustikast, revolutsioonilise toidulisandini mis on ideaalne neile, kes seisavad silmitsi füüsiliste ja mentaalsete ekstreemsustega. Kyani pakub väikest kuid võimast tootevalikut.

Kyäni tooted baseeruvad kõrgkvaliteetsetel taimsetel koostisosadel, mida on kasutatud juba sadu aastaid erinevates paikades tervislikuks toitumiseks.

Täpne kompositsioon Kyäni nelja taime toidulisandist on koostatud ekspertide poolt, kelle eesmärgiks on anda teile lihtne kuid erakordne toitumisprogramm.

Rohkem informatsiooni Kyäni kohta leiate kodulehelt: Kyäni www.kyani.net