Elust ja eestlusest » Blog Archive » Kuidas öelda naisele, et sind koondati?

Ilus esmaspäeva hommik, tõused nagu alati kell 7.00. Avad silmad, annad naisele musi põsele. Tõused voodist, lükkad naise jõulukskingitud sussid jalgeotsa ja sahistad sahina saatel kööki. Lülitad sisse kohvimasina, ninna trügib värske kohvi lõhn. Tean, et naine läheb alles kella üheksaks kooli. Külmakapist võtan võileiva materjali, ja võtak külmkapist piima helveste peale. Kohvi valmis, võtan postkastist värske äripäeva ning vajun diivanile, käes kohvitass, ajaleht ja teleri pult. Lahkun kodunt
Naine ajab end ennem ühekast natuke, liikudes vannituppa leiab kahtlase ümbriku. Ta ei julgegi seda avada vaid läheb kööki, mees on valmistanud võileivad ja kohvi:) Avab kirja:
Kallis!
Pidin sulle rääkima ühest asjast,mis minuga toimub. Ma ei saa enam sinu kaisus magada, mul on keegi teine. Sa isegi tunned teda, ta on su parim sõbranna S. Mäletad kui sa tutvustas mind temale jõulupeol, me pilgud kohtusid ja me vahetasime hiljem telefoni numbreid ja msn aadresse. Me nagu sobime kuidagi nii hästi.
Praegu pean veel oma asju hoidma sinu juures, S tõstab oma mehe kodust välja järgmine nädal. Siis tulen oma asjadele järele, ära unusta, et mina olen ostnud kõik nõud ja mööbli koju. Kui tulen saame vara ära jagada, kuidgi on teada, et enamus asju kuuluvad mulle. S-ga sobime suurepäraselt, meid ühendab ka üks tegevud mida nimetatakse narkomaanaiks. Oleme mõlemad S-ga süstivad narkomaanid, hea et suutsin seda sinu eest varjata. Need süstlad mis kodus on ei ole suhkurhaiguse raviks nagu rääkisin. Need on minu süstlad, kord nädalas pean käima pilveded. Tavaliselt teen seda siis kui sa trennis käid ja õhtul tüdrukutega väljas käid. Kui sa koju jõuad siis olen juba maapeal tagasi ja magan juba. Olen kasutanud enda süstimiseks ainult enda ja S-i süstalt. Kuigi proove ei ole teinud, väidab S et ta ei oma ühtegi haigust. Loodan, et sa e pea kooli pooleli jätma, seoses meie lahkukolimise pärast. Ära muretse isaanda loomaaed on kirju ja kandiline
kodune1

PS. Kallis, muidugi see ei ole tõsi. Tahtsin lihtsalt öelda,et on hullemaid asju kui minu töölt vallandamine. Nüüd ongi rohkem aega tegeleda sellega millega meeldib. Ajan praegu linnapeal üht projekti, mis hakkab raha sisse tooma. Ära muretse, nälga me ei jää. Aga tean kui tähtis on sinule ja su vanematele sõna kindel töö. Seda mul ju nüüd enam ei ole. Kaunist koolipäevaKommentaarid(1)

Lisa kommentaar