Siin..

….kõikjal

Tere…

Filed under: Kõike — 31. Jan 2010 @ 16:10

Kirjutamine

Blogi loomine polegi nii lihtne kui arvasin. Mässasin ühega mitukümmend minutit ja siis läks juba midagi valesti, mingi error tuli ette. Niiga palju jamasin vist. Niisiis tegin uue, teist korda. Proovisin neid vidinaid kasutajaplaneedis puutuda nii vähe kui sai. See selleks. Kirjutada otsustasin siiski vaba aja sisustuseks, igavuse peletamiseks ja peamiselt siiski endale. Et kõik mis siin blogis leidub on peamiselt elu minu silmade läbi ning mõtted mis peas aina keerlevad. Niisiis, kõik mis ette satub.

‘.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.’.

Homme taas õppima. Haridus ennekõike. Numbrid ja sõnad, kõik muutub varsti parajaks segaduseks. Ning pingutama peab, eksamid tulekul ja muudki veel. Tuleb lihtsalt loota parimat, lootus võib ju lollide lohutus olla, kuid mind on see tavaliselt aidanud. Võibolla pöörangi liiga palju tulevikule, eks elame siis edaspidi olevikus.

1 kommentaar »

  1. KamskiV:

    Tere ise ka! :)

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(kohustuslik)

(kohustuslik)