Live And Learn

Just another Blogi.ee weblog

Filed under: minu maailm — 25. Oct 2008 @ 07:18

Järjest enam tuleb see nõme eksamipalavik peale. Mida teha, kuhu minna, kelleks saada??? Valikuid on nii  palju. Mõtted kõiguvad ka äärmusest äärmusesse….õigusteadus, riigiteadus, majanudsteadus. Ma usun, et lõpuks prooivin kõike. Pidevalt tulevad sellised masendavad mõtted, et mis siis saab kui ma läbi kukun!?! See on hullem varjant kui see, et ma kuhugi sisse ei saa. Siis passin lihtsalt aasta tühja ja mõtlen kui saamatu ma olen. Pean ikka õppima mõtlema rohkem positiivselt kui negatiivselt.

Enne tegelen nagatiivsete asjadega, siis jääb positiivsetest asjadest aega rohkem rõõmu tunda. Kuid tavaliselt kipub nii olema, et negatiivne võtab kogu energia ja positiivne on nagu väike puhkepaus enne negatiivset.  Õnneks on nüüd nädal pausi ja saab jõudu koguda, et jälle uue hooga alustada. Esimese veerandi tulemustega võib päris rahule jääda, ainult kaks kolm jooksvates hinnetes  ja ülejäänud on neljad viied. Teine vaarand tuleb sama tulemusega või paremaga lõpetada.

Kommentaarid puuduvad »

Pole veel kommentaare.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(kohustuslik)

(kohustuslik)