Live And Learn

Just another Blogi.ee weblog

Filed under: Määratlemata — 30. Oct 2008 @ 02:47

Vihma sajab juba ma ei tea mitmendat päeva ja positiivsus ei paista kusagilt. Kaasus ootab lahendamist, aga mõttetöö on jumala null. Õnneks selle asjaga saab ehk laupäeval ühelepoole, võiks ju! Laupäeval oli mul põnev kogemus, autol läks rehv katki. Õnneks midagi hullu ei juhtund. Kuna ma pole varem sellises olukorras olnud siis tuli helistada kohalikule autoabile Kaarlile. Õnneks hea sõbrana ta tuli appi ja mina sain koju sõita. Nüüd me ootame oma aega, et saaks talvekummid alla panna. Kahjuks see aeg on alles järgmine nädala ja nii kaua tuleb sõita selle varukummida, mis ei ole üldse ohutu. Eile ma juba oleks avariilise olukorra tekitanud. Vihma sadas ja hakkasin koju sõitma, kuna meie tee on suht ära rikutud ja sopane otsustasin vähem kasutatava tee kasuks. Keerasin maanteele ja minu seljataha jäi veel üks auto, hiljem alles mõtlesin, et oleks pidanud tal ees minna laskma ja oleks saanud ise rahulikult sõita kuna mingit märki möödasõidu huvist ta ei ilmutanud. Tänu tugevale vihmale ja maanteelt vastupeegeltavatle tuledele ei näinud ma õiget teeotsa ja oleks sellest peaaegu et mööda sõitnud ja jäin väga ohtlikus kohas seisma. Hästi läks, et ma suutsin kiirelt reakeerida ja tagasipöördega sealt alla keerata ning ma muidugi unustasin teise käigu sisse kuigi ma juba praktiliselt seisin. Hästi läks, et auto välja ei surnud. Ma oleks olnud risti vastassuunavööndis ja sealt tuli ka auto millel oleks jäänud väga vähe aega pidurdamiseks. Ma alles hiljem mõtlesin kui lolli olukorra ma ikka tekitasin. Nüüd ma üritanud vähem kihutada ja jõuan ohutult koju.

Eile selgus veel see, et atve on katki. Mingi kumm kusagilt ratta juurest on puruks ja vajab väljavahetamist. Kogu see nali läheb maksma umbes 7000 krooni. Nüüd ma muretsen kuidas isale seda öelda. Ta läheb endastvälja, et me ei oska tema asju hoida, kuid selles asjas küll keegi süüdi ei ole. Mingi terav oks kusagil metsas on sealt läbi läinud ja see oleks võinud igaühega juhtuda. Mina tahaks selle esindusse viia ja korda lasta teha, aga ema ei ole nõus, las isa ise teeb. Kui me selle asja ise korda teeks jääks väga palju jama ära. Ma muretsen selle asja pärast nii palju, et ei saanud öösel magada ja nüüd peavalutab.

Juba ootan mis järgmiseks juhtub!:S

Kommentaarid puuduvad »

Pole veel kommentaare.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

(kohustuslik)

(kohustuslik)