Veebikasutamise 10 käsku:

  • Ei või väljastada andmeid kasutajate kohta, kes ei ole vastavaid andmeid avalikustanud, välja arvatud juhul, kui seda nõuab Eesti Vabariigi seadusorgan (politsei, kohus jt).
  • Ei või mõnitada, solvata, alusetult süüdistada teisi Kasutajaid.
  • Ei või välja anda mitteavalikku infot teiste kasutajate kohta, kui see kasutaja pole selleks kirjalikult luba andnud.
  • Ei tohi kasutada oma nime või e-postina kellegi teise nime või e-posti.
  • Ei või registreeruda kasutajanimega, mis sisaldab roppusi, on ebaeetiline või muul viisil kasutajanimeks mittesobiv.
  • Peab tähelepanelikult järgima, et postitatud info oleks vastav eelkõige Autoriõiguse seadusele, kuid ka kõikide teiste seadustega.
  • Ei tohi edastada mistahes viisil (teated, e-post, foorumi postitused, kommentaarid jne) teistele kasutajatele otsest reklaami või sellega seonduvat. Lubatud on vaid uute lehtede reklaamimine Värskete lehtede Foorumis.
  • Ei tohi anda küsimustele vastuseid, mis sisaldavad olulisi vigu-
  • Laadida võib ainult legaalseid programme.
  • Ei tohi laadida materjale rikkudes autoriõigusi.

Interneti ananüümsus

Minu jaoks on inteneti anonüümsus väga tähtis. Kui oled pimedas teki all netis ei tähenda, et sa oled anonüümne.  Kui sa tahad olla ananüümne, siis ei tohiks avaldada oma nime ega panna endast pilte. ohustada võib noori tüdrukuid pervertsus ja kiusamine.

matemaatiline ülesanne

ühes basseinis on 15l vett ja teises on 25l vett. Mitu liitrit on basseinides vett kokku ? :D

uue aasta lubadused

Ma ei ole andnud uueks aastaks lubadusi, aga ma püüan olla mõistvam ja olla õnnelik! Tahan, et ma ei läheks kellegagi tülli ja kõik oleks korras.

Eesti tutvustamine

Eesti on väike riik ning ma arvan et seda peaks tutvustama kuna see on tore ja hea riik ning inimesed peaksid teadma mis riigid maailmas üldse on. Selle leheküljega saad paljugi teada.

armastan eestit

Ma armastan eestimaad

Jõulud

Meile jõulud on peres väga rahulikud. Kõige pealt käime vanaema juures ja surnuaias ning siis lähme koju laua äärde, sööme, räägime juttu jms. Mõne aja pärast tuleb jõuluvana ning hakkab kinke jagama, siis laulame ja tantsime. Peale seda sööme ja veel kord sööme ning kui väsinud läheme magama ära :)

Minu uusaasta

Alkohol

sain teada,et kui alkoholi tarvitatakse, siis vähiriski vältimiseks ei tohiks naine tarvitada üle 1 ühiku ja mees üle 2 ühiku alkoholi päevas ning tugevad seosed on ka alkoholi liigtarvitamise ja naiste rinnavähi ning suuõõnevähi vahel.gramm puhast alkoholi annab 7,1 kcal energiat (võrdluseks: 1 g rasva annab 9 kcal ja 1 g süsivesikuid või valke annavad 4 kcal energiat).