See kursusetöö

Kursusetöö ei edene. Eile otsisin natuke informatsiooni. Leidsin ühe raamatu, mille ma olin kunagi raamatukogust laenanud, kus oli reaaloptsioonide kohta kirjutatud. Aga seal oli üsna vähe teksti ja ma ei tea, kas ja kui palju ma saan seda oma töös kasutada.

Otsisin ka Internetist inglisekeelset materjali. Seda just binomiaalse optsioonide hindamise kohta. Aga ma ei süvenenud väga leitud infosse ja ei kirjutanud oma kursusetöö alapeatükki üldse.

Ma avasin oma MSN-i ja mõtlesin, et teen kahte asja koos. Aga neid ei saa koos teha ja lõpuks tegelesin aktiivselt meeldivama ja lihtsama asjaga ehk jutustasin MSN-s.

Olen enda peale pahane, et jälle raiskasin oma päeva. Ma püüan täna olla tublim. Ja homme püüan oma päeva alustada ikka kell 7.00, siis jõuan ka rohkem.

Jätkuvalt tunnen puudust inimeset, kellega sellel teemal suhelda. Need reaaloptsioonid on mulle nii võõrad ja keerulised. Tahaks, et keegi, kes seda asja paremini valdab, õpetaks mind, seletaks mulle, milles asi seisneb ja kust leida head kirjandust selle kohta.

Praegu mõtlesin, et otsiks juhendajaga kontakti. Et me võiks MSN-s suhelda sellel teemal. Ma arvan, et ta valdab seda reaaloptsioonide teemat ja mulle tundub, et talle meeldib erialastel teemadel rääkida.

Aga ma kardan, et see ei oleks eetiline. Selline suhtlus võib minna üle piiri. Tean, et tal on laps ja naine, seega tuleb jälgida kellaaega ja tuleb olla rangelt formaalne. Kuid väga raske on jääda rangetesse piiridesse, eriti veel kui mu juhendaja on mulle sümpaatne ja ma hindan teda erilaselt kõrgelt. Ma vaatan talle alt üles ja ta on mulle mõnes-mõttes ka eeskujuks. Ma tahan ka selle valdkonna enda jaoks nii selgeks teha, nagu see temal on.

Ja kuna ta on sümpaatne ja minu eeskuju, siis olen talle mõelnud. Olen mõelnud, et tahan talle meeldida, olla ka tema jaoks sümpaatne ja arukas. Ja on oht, et ma võin temaga flirtida ja seda ma ju tegelikult ei taha. Ning see teekski MSN-s suhtlemise keeruliseks või lausa võimatuks.

Seega pean need reaaloptsioonid endale ise selgeks tegema. Kui just ei juhtu imet ja minu teed ei ristu kogemata inimesega, kes seda teemat valdab ja tahab mind aidata.

Rubriigid: Projekt: Kursusetöö 2012/13; Magistritöö 2014/15. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>