Kaal tõusis +0,2kg

Täna oli jooksmise päev. Üsna raske oli joosta. Üldse polnud jõudu. Ja jalad valutavad natuke. Tundub, et lihased said koormatud. See on iseenesest hea, järelikult sai lihas trenni.

Autojuhid ei lasknud mind eriti üle tee. Ju neil oli kiire. Aga liiklus oli sellel kellaajal üsna hõre. Täna ärkasin kell 7.00, kuid voodist sain üles 7.30. Ilm oli veidike külm, aga joostes hakkas soe. Tuul oli päris tugev, seega sääsed ei seganud mind, kui ma jalgade tõsteid tegin.

Täna sõin oma putru, selle jäägi, mis oli veel alles jäänud. Seda oli vaevalt poole rusika jagu. Siis sõin maisihelbeid ja ühe kommi. Ostsin ka liitri ploomimahla ja jõin selle ka ära.

Pahameelt valmistab, et mu kaal tõusis. Olen ilusti kinnipidanud oma eesmärkidest ja toitumiskavast, aga ikka. Loodan, et see siiski nii ei jätku, et see oli vaid hetkeline kaalutõus.

Olin ka väga tubli täna. Tegin pannkooke. Need lõhnasid nii hästi. Väikese tükikese maitsesin ka. See oli võrratud. Aga ei söönud ühtki pannkooki. See teeb mu olemise paremaks. See näitab, et ma olen tagasi saanud oma kindlameelsuse.

Kuigi mõtlesin, et võiks ikka. Et kaal nagunii tõusis ja söök on väga hea. Et löön kogu ettevõtmisele käega. Aga täna sain endast võitu. Loodan, et homme ka.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>