Kaalulangetamise projekt

Täna tegin kodus trenni. Lisaks hüppasin hüppenööriga umbes 30-50 korda. Avastasin, et kodus on täitsa võimalik hüppenööriga hüpata.

Sõin kella 14-ajal kaks pannkooki ja kaks šokolaaditükki. Ostsin kuivatatud jõhvikaid ja rosinaid ning söön neid, kui nälg tekib.

Ostsin ka kõhulahtistis (Duphalac 200ml) ja võtsin seda korgitäis ehk 30 ml. See meenutab toiduõli ja maitse on ka midagi sarnast. Jõin 0,5 liitrit vett sellele peale ja siis see maitse kadus suust. Ei ole veel tundnud selle mõju, kuid pakendil oli kirjas, et mõju võib avalduda ka alles järgmisel päeval. Igatahes ootan põnevusega.

Mu kõhuke muudkui paisub. See hirmutab mind väga. Kaal tõusis eilse päevaga võrreldes 0,7 kg. Kuid see on tõusnud kolmel järjestikusel päeval ja kokku 1,4 kg. Ühesõnaga olen ma alguspunktis tagasi.

Nüüd võtan tarvitusele karmimad meetmed, et saavutada soovitud kaal.

Uskumatu, aga see seerum toimib. Kolm tundi on möödas ja juba on tunda. Kõht on küll ikka veel paistes, aga loodan väga, et see tõmbub tagasi.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>