Kaalukaotus -1,4 kg, juhuuuu!!!

Täna hommikul kaalusin ja selgus, et ööjooksul olen ma kaotanud 1,4 kg. See on väga suur kaalulangus. Arvan, et vähemalt mingi osa sellest tuleb tagasi. Seega homme ma kirjutan oma kaalu tõusust ja olen natuke negatiivne.

Praegu on mul selle projekti kõige madalam kaal. Läksin külmkapist mööda ja mõtlesin, et tähistaks. Vaatasin oma šokolaadi, aga ma suutsin sellele vastu panna.

Ma ei tea, milliseks mu päev kujuneb. Isa on ju kodus. Kas ma suudan ahvatlustele vastu panna ja eirata tema pakkumisi. Öelda, et mul pole kõht tühi, kuigi kõht koriseb.

Täna on siis see viimane pudrupäev. Kõht natuke koriseb, aga mitte väga palju. Mina kannataks ära, aga see tõmbab inimeste tähelepanu. Inimesed hakkavad äkki mulle viltu vaatama. Loodan, et see korin jääb ära.

Tänane trenn on mul veel tegemata, sest täna on mul töövestlus. Mõtlesin, et teen selle kella 14-ajal, seega enne pudru söömist.

Ma tunnen nälga kella 19-ajal, aga ma püüan siis oma hambaid pesta ja nätsu närida. Tavaliselt ma lähen sellel ajal ka MSN-i, seega lähevad söögi mõtted peast. Ja öösel, enne magama minekut ma pole enam nälga tundnud.

Kõhulihased on näha. Tegin nendest pilti ka. Kui oskan ja julgen, siis panen selle pildi ka siia. Väga hea tunne on. Kardan, et kõhuke tuleb tagasi, et ega see nii lihtsalt nüüd ka ei käi. Seetõttu ma tegingi kohe pildi. Eelmine kord kui mul ilusad kõhulihased olid, siis ma ei teinud ja pärast kahetsesin. Nüüd on vähemalt tõestus, et seal kuskil on mul kõhulihased.

Jätkuvalt ma pole kõhulahtistit võtnud (see on vist juba kolmas päev ilma selleta).

Mõtlen, et mis võis tingida selle kaalulanguse. Äkki oli abi sellest, et sõin kindlal kellaajal kindla koguse sööki. Et organist sai n-ö kindlustunde, et toitu tuleb ja lõpetas selle salvestamise. Või äkki kaal langes seetõttu, et ma olen natuke pinges, kerge stress tänase tööintervjuu ees.

Kui on see esimene variant, siis ma peaksin endale uue pudru keetma ja jätkama. See tähendaks, et ma peaksin loobuma üldse mitte söömise mõttest. Ma ei tea, mida teha. Kumb tee valida. Aega otsustada on natuke üle ühe päeva ehk homse kella 15-se pudruni. Siis selgub, kas ma jätkan ja söön selle pudru või lähen oma ideega lõpuni ja ei söö midagi, kuni olen saavutanud oma unelmate kaalu (küll kõlab uhkelt see väljend).

Minu kõhulihased

Selle pildi tegemise hetkel kaalusin 46,6 kg.

Sõin täna kaks õuna (s.o 250 g) ja lisaks sellele ostsin 0,5 liitrit rohelise tee ja virsiku vett. Oma kella 15-se pudru sõin kella 17-ajal. Väike kõhuke on tekkinud, seega kaldun arvama, et nüüd tuleb tõeline paastumine. Nüüd on mul kaks 0,5 liitrist pudelit, mida ma saan veega täita. Vaatasin, et umbes poole oma sidrunhappest olen ma juba ära kasutanud. Mulle alguses tundus, et seda ikka jätkub kauemaks.

Trenni tegin ma kella 17-ajal. Aga tegin kogu trenni ilusti ära. Sain selle kohapealt endale plussikese kirja.

Olen natuke masenduses, kaalust käin ma mööda ringiga ja toit tundub nii ahvatlev, et mul on hirm, et ma ei suuda sellest eemale hoida. Kardan natuke seda nädalavahetust, kuidas ma ikkagi hakkama saan. Kuidas ma suuda need kaks päeva üle elada ilma söömata? Seda ma ei tea, aga esmaspäeval saab teada, sest siis on see nädalavahetus läbi.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>