Kaal jätkuvalt tõuseb

Kaal tõusis 0,7 kg. Ma väga loodan, et saan oma kaalu kontrolli alla ja soovitud numbrini. Täna sõin hommikul oma putru. Lõuna ajal sõin ühe šokolaadi ja kohukese ning terve paki küpsiseid. Seda oli ilmselgelt liiga palju. Eks mu kaal karistab mind selle eest veel homme. Siis sõin veel pool jogurtit, teise poole kavatsen homme süüa.

Kõht on väga täis. Püüan hästi palju vedelikku juua, sest kõht on kinni.

Jätkuvalt arvan, et olen paks. Mõlgutan siin mõtteid, et vist peaksin taas selle ekstreemse nälgimise läbi tegema, aga natuke hiljem. See nädal proovin veel heaga. Püüan hommikuti putru süüa ja lõunaks teen tööjuurde tervisliku kukli. Ostsin neli kuklit, kaks tomatit, salatilehte ja kanapihvi ning mingit toorjuustu. Homseks on mul juba kukkel valmis meisterdatud. Ühe apelsini ostsin ka. Söön selle, siis kui nälg tuleb.

Täna oli trennipäev rõhk oli kätel. Pool trenni tegin hommikul enne tööleminekut ja teise poole tegin pärast tööd.

Unistan uutest pükstest, aga need liiguvad iga päevaga järjest kaugemale. Püüan kaalust eemale hoida. Kaalun vaid hommikuti ja loodan, et käesoleva nädala keskel hakkab mu kaal ka langema.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>