Kaal langes 0,5 kg (see on hea)

Kaal langes 0,5 kg, kuid võib arvata, et nii see ei jätku ja varsti tuleb ka väike kaalutõus. Püüan selleks valmis olla.

Täna hommikul sõin putru, ühe pasteedisaia ja umbes 250 grammi kartuli-singi salatit. Ja muidugi alustasin hommikut 50 grammi tumeda šokolaadiga. Homme saan ka šokolaadi süüa, aga siis on see otsas ja ma ei tea, kas ma ostan veel või mitte. See 200 grammi šokolaadi maksab umbes 2 eurot. Üsna suur väljaminek. Aga greipi püüan ma ikka osta. Homme tahaks ühe greibi süüa. Homseks mulle vist neid hapusid marju ei jätku.

Esmaspäeval tahaksin Säästumarketist nisukliiküpsiseid osta. Poole kilo eest maksan peaaegu ühe euro, seal on mingi soodusmüük. Vaatan, mida nad veel pakuvad. Tervislikke küpsiseid võiks kodus ikka natuke olla. Tean, et ma kipun need kohe ära sööma. Aga ma katsetan selle ühe pakiga, kui suudan neist ka niisama mööda käia ja suurt kaalutõusu (või üldse kaalutõusu) sellele ei järgne, siis võib-olla hakkangi ka tuleviks neid ostma.

Täna oli kodus trenn ja rõhuga kätele. Arvan, et eilsete jalgade tõstete pärast mu käelihased natuke valutavad. Seega said need trenni. Ja seda just õla või musklite piirkonnas. Alguses arvasin, et valu on selle pärast, et ma läpakas õlal koju tulin, aga täna tunnen, et valutavad mõlemad õlad. Seega ei saa asi läpaka kandmisest olla, sest läpakas oli ainult ühel pool.

Lõunaks sõin nuudleid ja jõin musta teed. Õhtuks sõin kausitäis jõhvika-pohlasegu tuhksuhkruga, neli kaeraküpsist ja ühe greibi.

Ostsin ka homseks ühe greibi. Kavatsen enne jooksmaminekut selle ära süüa, äkki siis sulavad rasvad kiiremini. Homseks lubas jälle vihma. Loodan väga, et ma vihma käes jooksma ei pea. Mul ju plaanis joosta kaks ringi ja tõsta jalgu 80 korda. Loodan, et saan hakkama, siis olen selle ära jäänud jooksmise päeva järgi teinud ja oleksin jälle n-ö graafikus oma trenniga.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>