Juhtus see, mida ma kartsin – Mu kaal tõusis + 0,4 kg

Täna hommikul käisin ma jooksmas. Suutsin joosta kaks ringi ja tõstsin 80 korda jalgu. Seega olen ma nüüd selle ära jäänud jooksmise päeva n.ö tagasi teinud. See on see kohta, kus ma ennast kiida. Küll ma olen tubli.

Jalgu tõstsin ma ühele ja teisele poole küljele. Loodan, et nii treenin ma oma külgmisi kõhulihaseid. Alles teist ringi joostes meenus mulle, et ma tahtsin ju joostes oma keha rohkem liigutada. Siis ma püüdsin seda teha, kuid kõrvaklappide juhe segab. Käed kipuvad juhtmesse takerduma. Kuid ma püüdsin joostes kõhtu sees hoida. See pidavat ka kõhulihaseid treenima. Väga kaua ei suutnud seda teha, aga alustuseks seegi hea.

Ma ei tea, mis mu kaalutõusu põhjustas, kas see 250 grammi salatit, mille ma eile ära sõin või need neli kaeraküpsist. Võib-olla mõlemad koos. Täna ma püüan neid kaeraküpsiseid mitte süüa ja salatit enam pole.

Täna hommikul sõin enne jooksma minemist ühe umbes 300 grammise greibi. Hommikusöögiks sõin putru, ühe pasteedisaia ja 50 grammi tumedat šokolaadi. Püüdsin võimalikult kaua seda šokolaadi nautida, sest see oli viimane tükk. Jõin ka tassitäis musta teed.

Mu punniskõht tundub natuke tagasitõmbunud olevat. Ideaalsest kaalust lahutab mind täpselt 2 kg (seda täna hommikuse seisuga). Loodan, et ma ikkagi saavutan selle kaalu.

Eks mind häirib see kaalutõus, kuid ma suudan sellega leppida. Vähemalt ma ei söö masendusest ega luba endale neid kaeraküpsiseid. Pakkisin need küpsised ilusti ära, et ma neid kogemata ei võtaks. Homme plaanin osta ka nisukliiküpsiseid. Kuid kui homme ka mu kaal tõused või jääb muutumatuks, siis ma ei söö neid, vaid ootan oma ideaalse kaalu saabumist.

Mõnda aega ma greipi ei osta. Raha hakkab otsa saama. Äkki mu kaal langeb ka ilma. Näiteks eile ma sõin greipi, kuid täna kaal tõusis, seega see greip ei ole nii suur imerelv kui ma alguses arvasin või nagu mulle alguses tundus. Vaatan, mis saab ja saama hakkab. Püüan jätkata regulaarset söömist ja toidukogused püüan ka hoida ühesuurused. Tegelikult ma söön iga päev sama sööki. Kuid pasteet hakkab otsa saama. Seega pean ma oma hommikuse pasteedisaia välja vahetama võisaia või vorstisaia vastu, samas ma võin ju sellest hommikusest saiast täielikult loobuda. Eks ma selle asja otsustan hommikul.

Lõuna sõin kella 17.00 ajal ja lõunaks sõin kuus Selga küpsist, ühe kaeraküpsise ning nuudleid. Kõht läks nii tühjaks, et kohe pidin küpsist sööma. Lisaks jõin ühe liitri Aura nektarit. Pärast seda läks mu kõht jälle punni. Kui homseks pole tagasi tõmbunud, siis võtan neid tablette, mis aitavad kõhugaaside vastu.

Õhtusöögi sõin kell 19.00 ajal. Sõin oma viimased hapud marjad ära, kuid koos tuhksuhkruga ja kõrvale jõin tassi musta teed. Lisaks sellele sõin ka kolm kommi. Loodan väga, et mu kaal ei tõuse rohkem.

Kaal võiks püsida või langeda. Ma arvan, et ma ei elaks suuremat kaalutõusu üle. Seega hoian pöialt, et kaal ei tõuseks.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>