Kaal langes -0,5 kg (premeerisin end ühe kaeraküpsisega)

Hommikul sõin putru ja ühe kaerakõpsise ning jõin musta teed. Tegin ka pooltrenni, rõhuga kätele. (Kui kaal ka homme langeb, siis söön ka homme ühe küpsise.)

Täna ma peaksin end mõõtma, aga ma kardan, et miskit pole vähenenud. Elaksin üle, kui mõõtmed oleksid samad (nagu kuuaega tagasi). Kuid suurenemist ma vist ei suudaks taluda.

Ma ise tunnen, et olen jämenenud. Jalad tunduvad nüüd ka üsna jämedad.

Kõht on natuke tagasi tõmbunud, kuid ma pole sellega veel rahul.

Eile öeldi taas mulle, et olen liiga kõhna. Siis tekib selline käegalöömise tunne. Kui teised näevad, et ma olen sale, miks siis edasi pingutada.

Öeldakse, et olen liiga kõhna, seega on ka juba söömisvaru olemas.

Tegelikult ma ju pingutan enda rahulolu nimel. Ma pole praegu oma vormiga rahul. Rannarõivas need teised mind näinud pole. Seega tean ma ju oma vormi paremini. Ma näen seda rohkem ja vähemate riietega.

Vaatasin, et üsna sageli on nii, et kaks päeva kaal langeb ja siis tõuseb ning taas kaks päeva langeb. Välja arvatud need päevad, kui ma end üle olen söönud. Olen endale rohkem lubanud kui tohiks. Üldiselt on need jäänud nädalavahetusse või kohe peale nädalavahetust. Siis on kaal isegi neljal järjestikusel päeval tõusnud.

Kuid kui eelnevalt kirjeldatud seaduspärasus toimib, siis peaksin ma ülehomme olema valmis kaalutõusuks. Võib-olla peaksin sellel kaalutõusupäeval igaks juhuks oma toidukogust vähendama. Ei tea. Mõtlen veel selle üle.

 

Pärast tööd:

Lõunaks sõin nuudleid. Kõht oli hommikul väga tühi ja lõunaajal ka. Õhtul sõin ühe kommi ja lehtsalatit natuke. Hea see, et suutsin taas piirduda vaid ühe kommiga, sinna juurde jõin ka tassi täis teed.

Õhtul on nälg natuke isegi väljakannatamatu. Loodan, et see paraneb ja organism harjub ära, et õhtuti süüa ei saa.

Homme peaks mu kaal langema. Ma väga loodan seda. Päeva jooksul pole kaal langenud. Õhtul kaalusin sama palju kui hommikulgi. Mu mõõtmed on enam-vähem samaks jäänud kasvanud on tagumik ühe sendimeetri võrra, kuid reieümbermõõt on vähenenud 0,5 sendimeetri võrra. Ei olnudki kõige hullem uudis. Aga pean veel kõvasti tööd tegema oma vormi kallal.

Arvan, et valmistun emotsionaalselt selleks väikseks kaalutõusuks, aga toidu pealt ei hoia enam kokku.

Ma olen magamata ja näljane ning seetõttu on mu pea väga uimane.

Täna tegin pärast tööd teise poole trennist, aga oleksin peaaegu põrandale magama jäänud. Väsimus oli nii suur.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>