Kaal on tõusnud +2,6kg

Ma pole mitu päeva siia kirjutanud. Käisin Soomes ja mul polnud mahti kirjutada. Võib-olla kirjutan ka midagi Soome seiklusest. Mõtlen sellele veel.

17.08.2012 hommikul kaalusin ma 48,6kg. Hommikusöök oli veidike kesine: kaks saiaviilu või ja pasteediga, üks tass teed. Kuid peale seda ma sõin hästi palju ja ma ei kirjutanud mitte midagi üles. Sõin suurtes kogustes küpsiseid, saia, šokolaadi ja jäätist. Kuna ma midagi üles ei kirjutanud, siis oli kontroll söömise ja toidu koguste üle kerge kaduma.

Täna hommikul kaalusin ma juba 49,7kg. Seega eelmise sissekandega võrreldes on mu kaal tõusnud 2,6kg. See kaalutõus jaguneb nelja päeva peale. See tõus on hirmuäratavalt suur.

Lubasin selle (toitumishäire) probleemiga tegelema hakata. Täna helistasin oma perearstile ja panin homseks aja kirja. Vaatan, mida ta räägib. Järgmise sammuna lähen psühhiaatri jutule.

Kuigi ahastus on suur ja ma tunnen end meeletult paksuna, siiski ma enda näjutamisega (veel) ei tegele. Ma pole võtnud kõulahtistit ja ei pea paastu, kuid piiran oma toidu koguseid.

Täna hommikul tegin pool eilset trenni, sest eile ma kõike ei jõudnud. Esmaspäeval oli trenn rõhuga jalgadele ja see saja kükiga variant. Peale seda käisin ma jooksmas. Alguses oli veidike jahe, kuid kui ma end juba soojaks olin jooksnud, siis oli täitsa mõnus. Jooksin kaks ringi ja tegin 80 jalgadetõstet.

Hommikusöök jäi vahele. Lõuna oode: peotäis mandleid ja tass musta teed ilma suhkruta.

Lõunasöök (13:00 ajal): kapsa-porgandisalatit 100 g, Vinegrett salat (kartul, kapsas, peet, porgand, marineeritud kurk) 120 g, kaks minisaiakest kaneeliga, üks tükk halvaad (umbes 2 cm2), 120g „Activia“ ploomijogurtit, tass musta teed suhkruga.

Siis tõi vend mulle šokolaadi. Sõin kolm šokolaadi tükikest ja jõin kohvi piima ning suhkruga.

Õhtusöök (17:00 ajal): kapsa-porgandisalatit 90g, Vinegrett salat 118g, üks minisaiake kaneeliga, kaks küpsist, tass teed suhkruta.

Õhtul on plaanis veel trenni teha, rõhuga kätele. See on 18.  augusti trenn, mis jäi ära kuna olin n-ö puhkusel.

Ostsin ka kilogrammi õunu, mida ma söön, et oma näljatunnet peletada. Tundub, et see täitsa tomib.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>