Paastumine II katse: ühe toidukorraga päev

Kaal tõusis +0,2 kg ja nüüd kaalun 49,5 kg.

Täna oli trennipäev ja rõhk kätele. Trenn oli keskmiselt raske ja vastumeelne. See tähendab, et kõige hullem ei olnud, kuid erilise huviga ma ka trenni ei teinud.

Täna oli siis viimane söömise päev. Planeerisin ühe toidukorra ja suutsin ka selle plaani täita. Hommikul võtsin ühe rauatableti.

Hommikusöök (9:00): taldriku täis (kuid enam mitte kuhjaga) punapeedisalatit koos ühe lusikatäie suhkruga ja kõrvale jõin melissiteed suhkruta. Salat või õigemini punapeet hakkas halvaks minema. See salat polnudki enam eriti maitsev, kuid ma sõin selle siiski ära, sest rohkem toitu polnud ma endale tänaseks planeerinud.

Täna olin ma siiski kodus. Hommikul ei suutnud rakendada end eriti tegevusse ja siis otsustasingi, et olen kodus ning püüan olla hästi eesmärgikindel. Sain sellega ka hakkama.

Täna olen joonud vähemalt kaks musta kohvi ilma suhkruta, hästi palju teed ja ühe liitrise mahla jõin ka ära. Kardan natuke seda näljatunnet. Ma pole veel suurt nälga tundnud. Arvan, et see tuleb homme.

Köögilaual on pannkooke ja praesaiaviile. Hommikul tundsin nende lõhna. Päris raske oli neist mööda kõndida, kuid täna sain veel hakkama. Mõte käis küll peast läbi, et prooviks või võtaks ühe, kuid ei võtnud.

Homme on jooksmise päev. Loodan, et saan end ülesse. Täna öösel ma taas eriti magada ei saanud. Nägin igasuguseid unenägusid. Hommikul olin nii unine. Kui mu kell helises, siis ei suutnud uskuda, et juba on hommik käes.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>