Huvitav leid

Ekslesin taas internetis ja sattusin ühele pildile. See on järgnev:

Untitled

http://media-cache-ec0.pinimg.com/originals/21/0f/b5/210fb5c1bcabf45445108c4a5d4512d7.jpg [02.03.2014]

Seega ma ei taha olla skinny, vaid tahan olla pigem fit. Iseasi, kui palju aega ma olen valmis investeerima, et saada selleks.

Kehakaal 47 kg on väga skinny. Minu kaal on väga hea, nüüd tuleb vaid lihased peale kasvatada ja ma võiks juba väga rahul olla. Seega, kehakaal pole eesmärk, vaid eesmärk on keha treenimine ja vormi saavutamine.

Enam ei vaata ma neid ülikõhnasid kadedusega. Ma ei taha nende moodi olla. Ma ei näe mitte midagi positiivset ülipeenikene olemises.

Igal juhul on parem tervislik eluviis ja treenitud keha. Vahet pole, mis see kaal on ja kui suur see tagumik on, peaaesi, et see oleks vormis.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Üks kommentaar postitusele Huvitav leid

  1. Kai kirjutab:

    Hei! Paluksin Sinu abi enda magistritöö kirjutamisel.
    Kirjutan hetkel Tartu Ülikoolis magistritööd teemal “Söömishäirete teemalised internetileheküljed: veebikeskkondade külastajate uuring”. Uuring on mõeldud neile, kes ON külastanud ja/või ise loonud ükskõik milliseid söömishäirete teemalisi blogisid, foorumeid või muid keskkondi. Uurimuse eesmärk on mõista antud veebikeskkondades käivate inimeste külastamise ja/või kirjutamise põhjuseid, eesmärke ja vajadusi. Olen väga tänulik, kui vastad võimalikult ausalt ja avameelselt. Vastused on anonüümsed ja konfidentsiaalsed. Küsimustik on kirjaliku intervjuu vormis ja vastamiseks kulub aega ligikaudu 30 minutit. Vastamine annab Sulle hea võimaluse oma arvamuse ja mõtete avaldamiseks, eneseanalüüsiks ning panustada teadustöösse, et söömishäireid paremini mõista. Olen väga tänulik, kui leiad aega vastamiseks! Samuti on oodatud seda vastama ja levitama ka kõik teised, kes seda kommentaari loevad.

    https://docs.google.com/forms/d/1e8WYZhBWSMGTO4B0A4ZYrBAlMbjxsKDtOSgPgEfSttY/viewform

    Tänan veelkord :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>