Minu väike hobi, huvi, uurimus….

Ma ei oska seda kuhugi liigitada. Igatahes… Olen harukordselt vähe siia blogisse kirjutanud. Mitmel põhjusel, kuid kõik sai alguse ühest raamatust. Hiljem hoidsid mind siit eemal muud asjad.

Loen raamatut “The Game”, mille autoriks on Neil Strauss. Jah, sain ingliskeelse variandi, sest eestikeelsed olid juba otsas. Raamat ise räägib sellest, kuidas naiste tähelepanu saada, kuidas panna naised end tahtma jne…

Jah, kas ma olen oma orientatsiooni muutnud? Kunagi ma lubasin oma eksile, et kui me lahku läheme, siis võtan endale naise, et meestest aitab… Aga ei, ma arvan, et ma pole oma orientatsiooni muutnud. Naised ei suuda mind seksuaalselt erutada, kuigi ilus on neid vaadata küll.

Ma hakkasin seda raamatut lugema, sest tahtsin teada saada, mis trikke või mänge mehed kasutavad. Alguses lugesin ma põnevusega, aga nüüd on kooli asjad vahele tulnud ja raamat on natuke ka negatiivset mõju avaldanud. Kui ma enne olin skeptiline, siis nüüd olen ma seda veel rohkem. Aga ma püüan seda mõistusega lugeda ja iga tehnika vastu leida mõne n-ö vasturohtu, kuid ohutu. Ehk siis, kui Sina tuled minuga mängima, siis mängime koos. :D

Päris paljusid asju ma olin juba ise varem tähele pannud, kuid oli ka minu jaoks uusi strateegiaid. Täna sattusin ühele artiklile ja ühe teise autori videole, kes tegeleb ka selle “pick up” asjandusega (naistes huvi tekitamine jne.. Ameerikas on see juba nagu teadus, aga mitte ülikooli tasandil, rahvateadus või nii…).

Sealt sain ka teada midagi uut. Esimene reegel nais-olevusega suheldes, ära vaata ta keha, ära vaata ringi, vaid vaata ta huuli. Jah, lihtne asi, see mõjub ja seda ei osanud ma isegi kahtlustada. See paneb naist (vähemalt mind) mõtlema, et mees ei taha vaid seksi, sest ta ei pööra mu kehale mingit tähelepanu. Samas on tal minu vastu mingi huvi, sest ta kuulab mind nii end unustavalt. Võin jõuda ka mõttele, et ta tahab mind suudelda, aga ta ei julge seda teha, sest ta austab mind jne… Ühesõnaga, töötab.

Siis oli välja toodud see, et noormees näidaku, et kõik naised tahavad teda. Naistel on juba selline refleks, et tahetakse seda, keda kõik tahavad. Noh, minu eksi armuke oli totaalselt selline, hiljem ta muidugi kirjutas oma Facebookis midagi sellist, et ära taha seda, mis teistel on, sest see ei pruugigi tegelikult nii hea olla… Nohjah… Sai tunda mu eksi negatiivseid külgi. Kuid edu neile.

See on üsna peen värk, sellise mulje jätmine, et kõik naised tahavad. Otse seada öelda ei saa, sest siis sildistatakse kohe naistemeheks, aga jah.. Sellest arusaamiseks tuleb lugeda neid raamatuid. Selleks aru sellest tehnikast aru saada…

Ma ise arvan, et minus see taktika huvi ei tekita. Pigem ma just tõmbun eemale, kui ma näen, et noormehe vastu tunneb veel keegi huvi. Samas võib see olla mõjutamine kõrgemal tasemel ja ma lihtsalt ise ei saa sellest aru… Ei tea…

Siis oli seal palju selliseid tehnikaid, mida ma olen ka sellest “The Game” raamatust lugenud. Ja osa tekstist jäi arusaamatuks, sest ma jätkuvalt ei oska inglise keel eriti.

Olen selle raamatuga jõudnud sellisesse punkti, kus üks pick-up-artist on viidud vaimuhaiglasse. Ma täitsa mõistan miks. Kui sa saad kõik naised keda sa tahad ja sa suudad panna nad enda tahtmise järgi tegutsema, siis kaob sul austus naiste vastu. Samas pereloomiseks on vaja naist ja kui tekibki soov pereluua ning enda geene edasi anda, siis ollaksegi ummikus. Pole kellega, sest kõik on mõjutatavad ja osavatele meestele kättesaadavad.

Ma usun, et midagi sarnast on ka porno vaatamisega. Kui vaadat seda näideldud tegevust, siis kaob ära see romantika või tunnetus, jääb alles vaid tehnika. Kuid lihtsalt tehnika ei ole nauditav. Pealegi, päriselus ei saa teha uuesti, kui midagi läheb valesti ja päris elus ei ole see kõik nii ideaalne, sest liigutused pole varasemalt kokkulepitud.

Lisaks veel see, et kui vaadata odavaid naisi, kes on ilusad, kuid lasevad endaga kõike teha. Mingi rahasumma eest on lasknud end alandada, siis tekib mingi stereotüüp tetavate naiste suhtes. Ja siis kaob ka austus naiste vastu. Ja kui naist ja/või kui üksteist ei austata, siis ei saa tervet (vastand on katkine) suhet tekkida.

Minu väiksed toimetused. Jah, see üks põnev asi mu elus. Tahtsin tsikliga sõita. Kirjutasin ühele (ütleme, et võõrale noormehele) ja küsisin, et kas ta kingiks mulle ühe sõidu.

Hästi põnev oli. Ta vastas mu kirjale ja oli põhimõtteliselt nõus. Kuid nüüd on see soikunud. Asjaolud on vist muutunud.

Nii kaua kui oli lootus ja põnevus, nii kaua oli kõik ok. Kaal langes, söögiisu puudus. Kõik sujus, kool meeldis jne… Aga nüüd kui pasitab ilmselgena, et sealt kaudu ma oma tsiklisõitu ei saa, siis on masendus ja ma tunnen end koledana jne…

Aga eks ma otsin endale midagi muud põnevat. Vahel ma leian ka õppimisest põnevaid momente… Nt eile, terve päev istusin ja vahtisin läpaka ekraani ja õhtul hakkas kõik nagu jooksma. Olin enda üle nii uhke, et nii suure ja põhjaliku tööga valmis sain.

Aga see rõõm ei kestnud ka kaua. Üks grupiliige ütles, et mõndasid asju saab sealt võtta küll (st vähem kui pool minu mõtetest ja ideedest) ja siis oli allahindluste tõlgendamine, ma olin seisukohal, et neid hinnati liialt alla, aga tema on seisukohal, et oleks pidanud isegi rohkem. Njah, eks peaks kinnisvara hindade kõikumise kõrvale võtma ja võrdlema allahindlust kinnisvara hindade langemisega.

See võttis minult taas huvi, kuid ega ma esialgu selles aines ei oskagi midagi teha. Las teevad siis ise nii, kuidas neile parem tunub. Ma võtan käsile teised ained, inglise keelse “report”-i näiteks.

Ah-jaa. Tahtsin kirjutada, et mulle tundub, et nemad näevad asju nagu silmaklappidega. Võib-olla hakkan uhkeks minega, aga … Ma ei tea… Nad on nii kinni nt kasumis, mis tegelikult ei näita suurt midagi. Vaadata tuleks kõiki näitajaid, kasum ilma reaalse rahaliikumseta on lihtsalt üks number. Ja lihtsalt üks number on sisutühi kunst. Vot..

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 kommentaari postitusele Minu väike hobi, huvi, uurimus….

 1. Roland kirjutab:

  Ma eelistaksin reaalset kasumit ilma raha liikumiseta ;)

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Kasumiga sa töötajatele palka ei maksa, selleks on vaja ikka raha. Kasumi saad, kui müüd klientitele arvega, maksavad aasta hiljem nt. Kliendid on väga nõus, ostavad palju. Kuid kas nad ikka maksavad, kui nõudeid alla ei hinda, siis on kasum suur. Kuid sina pead oma tarnijatele maksma kuu aja pärast, siis neid ei huvita, et sul on suur kasum, ka nemad tahavad saada reaalset raha ja seda mitte aasta pärast, vaid tahavad seda kohe.
   Seega, kasum on sul bilansis ja kasumiaruandes lihtsalt number. Oluline on ka see, et sul oleks selle kasumi taha ka raha, et reaalselt ka raha tuleks.
   Kui oled teeninud suurt kasumit, siis saad dividende välja maksta, kuid nende jaoks on sul taas vaja raha. Sest kasum on lihtsalt üks number paberil. Selle paberil oleva numbriga ei saa sa kaupluses maksta ega midagi.
   Rahavoogude aruanne sai ka kohustuslikuks pärast seda, kui Rolls-Royce läks pankrotti samal aastal, kui ta näitas oma aegade suurimat kasumit. Juhtuski see, et kasum oli, kuid polnud raha, et maksta tarnijatele, töötajatele ja polnud seda raha ka kusagilt tulemas. Laenude võtmisele tuleb ka üks kord piir peale. Ning laenude puhul tekib kohustus ja laenu tuleb kohe tagasi maksma hakata ning seda rahaga.

 2. murulane kirjutab:

  Roltsil pole algust ega lõppu!…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>