Ahistamine või meelitamine

Eile oli siis jälle see loeng, kus on ka see noormees, keda ma aitasin ja kes teise loengusse mulle roosi tõi. (See vene-noormees.)

Eile ta siis otsustas pool loengut minust pilte teha oma tahvelarvutiga. Ta ei võtnud ka pildistamise heli maha ja see klõpsimine oli kohutavalt häriv.

Ütles minu nime, vaatasin, et mida ta tahab. Nägin, et tahvel oli tagumise poolega minu poole suunatud. Pildihirmus pöörasin pea ära.

Mulle ei meeldi, kui minust pilti tehakse. Ma näen piltidel nii kohutav välja.

Minu jaoks tundus see kõik väga ahistav.

Ei tea, mille jaoks tal neid pilte vaja on. Mida ma nüüd kartma või ootama pean. Lasnamäel on tihti reklaamplakatite peal armastuse-avaldused. Ei tea, kas saan ka sinna “häbiposti”. Minu jaoks see oleks nii.

Loodan, et mitte. Väga raske on võõrkeelsele inimesele selgitada, et ma pole temast huvitatud.

Ma ei saa aru, kus ma vea tegin. Kas ma pean iga kord enne aitamist mõtlema, kas ikka võib aidata või loetaks minu abi valesti? Mingi märgina?

Meestest ma aru ei saa. Ma ei püüagi neist aru saada. Vahel lihtsalt sportlikust huvist kuulan ja püüan aimata, et kuidas nad mõtlevad. Kuid ma ei hakka neist iial aru saama.

Antud olukorra teeb keeruliseks see, et tegu on teise rahvusega. Tema käitumine on nii ettearvamatu ja ootamatu, et minul tekib hirm. Ma kardan teda. Ma tahan põgeneda kohe, kui teda näen…

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

5 kommentaari postitusele Ahistamine või meelitamine

 1. Roland kirjutab:

  drama queen :)

  Kasuta “mul on mees.” Jahutab maha, kui peaks õigus olema :P

 2. Roland kirjutab:

  ei, noh vene mehed on kuumad, mõistan. Drama rama :P

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Asi pole kuumas. Mulle ei meeldi valetada. Ma ei oska seda teha. Ja vale tuleb alati välja ja siis jään mina rumalasse olukorda. Tahaks õigesti käituda või diplomaatiliselt käituda. Aga hetkel pole mõtteid.

 3. Roland kirjutab:

  Hihii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>