Täna murdusin

Mul on alati hirm, et unustan olulised asjad ära ja kuupäevad jne. Siis kirjutan oma päevikut ja siis blogi. Sellised suuremad pöörded või asjad panen kirja. Tänase daatumi tahan ka talletada.

Tegin midagi. Murtsin endale antud sõna. Aga kuna viimasel ajal tehnikaga pole klappi olnud, siis võib juhtuda, et kõik on ikka ok.

Aga jah… Talletan selle daatumi siia.

Täna otsisin oma päevikus (ja ka blogist), et mitu hammast ma Tartus ära parandada lasin ja mitu jäi veel parandada. Aga seda polnud ma üles kirjutanud.

Olin kirjutanud mõned hambaarsti juures käimised üles. Aga seda neid olulisi numbreid ei kirjutanud. Mäletan, et kirjutasin emale, aga selle e-maili olin ma ära kustutanud.

Hästi huvitav on oma vanu päevikuid lugeda. Saan teada, mida tundsin täpselt aasta tagasi ja mis toimus jne.

See eksist lahkuminek oli ränk. Seda olen ma kurtnud vist vähemalt kolme vihiku jagu. :D

Päevikutes on kohti, mida ma ei taha või ei suuda lugeda. Sellised ebameeldivad asjad mu elus. Ajajooksul muutub asi paremaks, ma saan üle.

Kuid hea on see, et viimastel aastatel on järjest vähem selliseid olukordi.

Vananen ka juba vaimselt. :D Suudan juba endaga ja enda vigadega leppida. Hakkan kohanema selles vananeva kehaga. :D Ma suudan öelda “ei”, ma tean, mida ma tahan. Ma olen end nagu leidnud. Mul on oma arvamus. :D (Vahelduva eduga muidugi, aga siiski.)

Vananemise juures on ka häid asju.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>