Kurdan natuke

Uskumatu. Olen kõik inimesed suutnud enda ümber ära ajada. Mul pole kellelegi kurta. Seega teen ma seda siin, oma ustava sõbra Minny Blogi juures. :D

Mõnikord hakkab pärast kurtmist parem või asjad hakkavad iseenesest liikuma ja paremuse poole liikuma.

Minu tõlkijal pole aega mu magistritöö kokkuvõtet tõlkida. (Esimene mõte oli, et mida ma valesti tegin. Kas ta on solvunud või kunagine kursaõde on mu peale millegi pärast pahane. Me pole suhelnud väga kaua aega. Ma ei tea miks. Arvatavasti on asi minus, sest väga tuhti juhtub, et inimesed mu ümber kaovad. Ja kui ma neid otsima hakkan, siis nad ei vasta, kirjadele. Ma pole selle alast tagasisidet saanud, et miks nii on läinud. Olen üsna kindel, et kui ma oma elus midagi saavutan, siis hakkavad nendele saadetud kirjadele vastused tulema. Päris huvitav võib see olla.) :D Unistada ju võib. See on veel tasuta.

Üks ennustus ka… Ma oletan, et Tallinn kehtestab lemmiklooma maksu. Edu neile agaratele Lasnamäelastele, kes oma “miljon” kassi registrisse panid. Ja kui MUPO on lemmikutega sama agar nagu autode parkimistrahvide välja kirjutamisega (hommikul 7:58 kaks MUPO-t ootasid auto juures, et 8:00 trahv välja kirjutada, pastakas ka juba kirjutamisvalmis), siis minu kass toob mulle ka lisa väljamineku. Aga mul praegu pole raha ega aega kassi kiibistamisega tegeleda.

Aga see tõlkimise probleem. Üsna kiire on. Ametlikke kanaleidpidi vist enam ei saa… Kirjutasin oma täditütrele ja siis kirjutasin ühele tüübile, kellega ma kohtusin Flirticust M. Siis nädalavahetusel püüan ema kaudu, äkki tädi saab tõlkida, aga tundub, et tädil pole aega. Aga äkki survestada. Mul tõesti on häda käes.

***

Ma pean laupäeval minema ühistukoosolekule. Radiaatoreid hakatakse vist vahetama või püstakuid… Igatahes, seal pidavat antama ülevaade, kuidas korter tuleb ette valmistada ja kuna korterisse tullakse.

Omanikul on selg haige. Ta pole raha järgi veel käinud. Kui ta homseks terveks pole saanud, siis tuleb tema mees raha järgi.

Olen juba nii kookonisse jäänud, et mõte inimestega suhtlemisest tekitab stressi. :D

***

Päeval magasin ka mitu tundi. Nüüd on juba natuke energiat, aga emotsioonid on masendavad.

Nii palju lahtisi otsi on. Teadmatus on koormav, eriti minusugusele plaani järgi elavale inimesele. :D

***

Täna on taas üks selline päev, kus elu läheb kraavi. :D Ootan põnevusega, kuna taas teele tagasi saan.

Vaatasin seriaali The Friends ühte osa. Lootsin, et see tõstab mu tujua, aga ei… Kuulasin muusikat, see ka ei aidanud. Hommikul käisin jooksmas, see oli hetkeline tuju paranemine.

Tänaseks tegin pika nimekirja asjadest, mis oleks kõik vaja ära teha… Ei ole suurt midagi teinud.

Aga… Peaasi, et alustaksin. Seega püüan oma asjadest ülevaate saata. Ja siis teen plaani, kuidas edasi liikuda.

***

Kuidagi raske on lasta asjadel lihtsalt minna. Ma tunnen nagu vajadust kõike kontrollida ja kõige üle kontrolli saavutada. Kontrollimatud asjad ja olukorrad ajavad mind närvi. Kuna teisi inimesi ei saa kontrollida, juhtida, siis on mul keeruline teiste inimestega suhelda. :D

Rubriigid: Blogi prügikast, Minny hala ja kurtmine. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>